Hitownia
KOLOROWE DRINKI NA SYLWESTRA 2020
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Łukasz Piszczek rozmawia z Borussią Dortmund o nowym kontrakcie
Łukasz Piszczek w rozmowie ze Sport.pl stwierdził, że jest w trakcie rozmów z władzami Borussii Dortmund na temat nowego kontraktu. Były reprezentant Polski chce podpisać roczną umowę i grać na Signal Iduna Park do czerwca 2021 roku.
Podsumowanie Pucharu Świata w Oberhofie
Biathlonowa elita po pierwszym w tym roku PŚ w Niemczech pozostała na drugi tydzień rywalizacji. Polscy kibice ucierpieli nieco na emocjach, ponieważ na starcie zabrakło naszej najlepszej obecnie biathlonistki- Moniki Hojnisz-Staręgi. Nie zabrakło natomiast emocji. Czas na podsumowanie drugie
Wenecja zalana !
Poważne zniszczenia odnotowano w bazylice Świętego Marka, do której również wdarła się woda.
Operacja ÂŤDeportacjaÂť
Obecnie miliony ludzi są z dala od domu. Ktoś się uczy, ktoś pracuje, a ktoś szuka lepszego losu. Niestety istnieje coś takiego jak deportacja, która może raz na zawsze przekroczyć to, co już masz i przyszłość.