Hitownia
Hossa na nowojorskich giełdach
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od13/11/2019
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Indeksy po raz kolejny w ostatnich dniach pobiły historyczne rekordy !

Trwa hossa na nowojorskich giełdach. Indeksy S&P 500 oraz Nasdaq Composite po raz kolejny w ostatnich dniach pobiły historyczne rekordy.

Jedną z głównych kwestii, na którą zwracają obecnie uwagę inwestorzy, są amerykańskie relacje handlowe z Chinami i Europą.

Z najnowszych informacji wynika, że administracja prezydenta USA Donalda Trumpa może odłożyć w czasie decyzję w sprawie nałożenia ceł na auta importowane do USA z Europy.

"Decyzja w tej sprawie może zostać odłożona, ponieważ wysiłki podejmowane przez niemieckie firmy motoryzacyjne, mające na celu podkreślenie ich nowych inwestycji w Stanach Zjednoczonych, pomogły w negocjacjach" - podały Ĺşródła zbliżone do Białego Domu.

 

 

 

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Kwarantanna: historia odosobnienia
Obecnie my, Włosi, na własnej skórze doświadczamy, czym jest kwarantanna. Od wielu dni żyjemy w odosobnieniu i prawdopodobnie spędzimy w nim jeszcze kilka tygodni, zanim uda się nam zwyciężyć wojnę z koronawirusem. Jesteśmy to winni sobie i innym.
Z jakimi problemami zetknął się obwód czelabiński tuż przed gło
Komisja wyborcza obwodu czelabińskiego przed głosowaniem w sprawie poprawek w konstytucji napotkała trudności z powodu pandemii koronawirusa. Po wyznaczeniu daty głosowania (odbędzie się ono w okresie od 25 czerwca do 1 lipca)
Korupcja w hipermarketach...
Tytuł oryginalny: Korupcja w hipermarketach Kaufland, Real, Makro Cash and Carry i Carrefour. Na półki trafiał towar firm, które dawały łapówki Na sklepowe półki największych polskich hipermarketów trafiały towary, których producenci korumpowali managerów odpowiedzialnych za zakupy
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk w więzieniu
Wyrok pięciu miesięcy pozbawienia wolności zaczął odsiadywać Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, który bez uprawnień kierował samochodem, mimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.