Hitownia
"Miłość leczy rany"
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od13/11/2019
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Katarzyna Bonda wydała nową książkę!

Już od 30 paĹşdziernika w księgarniach można kupić nową książkę Katarzyny Bondy "Miłość leczy rany".

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Ĺťagań: Ĺťołnierze wjechali na minę na poligonie w Ĺťaganiu. Jeden
Na poligonie w Ĺťaganiu trwały ćwiczenia. Dwaj żołnierze z 1. Brzeskiego Pułku Saperów im. Tadeusza Kościuszki wjechali samochodem wojskowym nieszczęśliwe na minę. Doszło do wybuchu. Obaj ranni żołnierze zostali przewiezieni do szpitali.
Blackpink oficjalnymi ambasadorkami Konferencji ws. Zmiany Klimatu ONZ
Fani kpopu dla ochrony środowiska: Blackpink i Red Velvet to jedne z koreańskich artystów walczących o zieleńszy świat na nowej platformie Kpop4Planet.
5 powodów, za które kochamy jesień
Za oknem od kilku dni gości jesienna pogoda. Wiatr, deszcz, nieoczekiwana i szybka zmiana temperatury. Lato odchodzi, a ku nam idzie jej barwna następczyni. Chociaż kalendarzowa jesień zaczyna się dopiero 23 września, już możemy się nią cieszyć!
WCZORAJ ÓSMY DZIEŃ PROTESTÓW, A DZIŚ CAŁA POLSKA JEDZIE DO WARSZA
29 paĹşdziernika w całym kraju odbyły się kolejne protesty przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Ich inicjatorzy zapowiadają kolejny strajk na piątek. "Czas minął, dlatego jutro z całej Polski zjeżdżamy się do Warszawy" - napisali w czwartek.