Hitownia
Zaginęło kolejnych dwóch nieletnich, prawdopodobnie przyjaciół ch
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Niezauważone lub zlekceważone, centrum miasta Meksyk okazało się piekłem dla dzieci. Między marmurowym blaskiem Pałacu Sztuk Pięknych, zakątkami starego miasta, które poprzedziło nowoczesną stolicę i komercyjnym ożywieniem uliczek starego miasta, dzieci doświadczają nadzwyczaj okrutn

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

CHASYDZI UTKNĘLI NA ZIEMI NICZYJEJ. UKRAINA NIE WPUŚCI ĹťYDÓW
Władze Izraela wezwały w czwartek (17 września) do powrotu do kraju chasydzkich pielgrzymów, którzy utknęli na białorusko-ukraińskiej granicy i chcą przedostać się na Ukrainę na obchody judaistycznego Nowego Roku mimo zamknięcia granicy z powodu pandemii koronawirusa.
Cząsteczka w jadzie pszczoły miodnej niszczy komórki raka piersi w
Podczas gdy wielu z nas doświadczyło bolesnych spotkań z żądłem pszczoły miodnej, ich broń może być czymś więcej, niż tylko utrapieniem.
Brytyjski poseł do Trumpa: Niech Niemcy zapłacą Polsce reparacje!
Poseł Daniel Kawczynski, urodzony w Polsce polityk Partii Konserwatywnej, wystosował list do Prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda J. Trumpa, prosząc go o poparcie polskiego rządu w rozważeniu pozwania Niemiec o odszkodowania wojenne dla Polski.
Koronawirus. Dantejskie sceny w szpitalu w Iławie
Jeden pacjent zmarł na oczach innego, bezradnego pacjenta, który rozpaczliwie i bez skutku szukał dla niego jakiejkolwiek pomocy w szpitalu, a inna pacjentka musiała przebywać wiele godzin ze zmarłą, której personel nie chciał nawet zasłonić - wynika z reportażu TVN na temat lecznicy w I