Hitownia
Arcydzieło Jacka Malczewskiego na aukcji
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Obraz „Autoportret z kwiatem koniczyny” autorstwa Jacka Malczewskiego trafi 18 paĹşdziernika na licytację, którą organizuje Dom Aukcyjny Agra-Art. Wystawione na sprzedaż zostaną m.in. 53 dzieła Sztuki Współczesnej oraz 80 obiektów Sztuki Dawnej.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Zaginęło kolejnych dwóch nieletnich, prawdopodobnie przyjaciół ch
Niezauważone lub zlekceważone, centrum miasta Meksyk okazało się piekłem dla dzieci. Między marmurowym blaskiem Pałacu Sztuk Pięknych, zakątkami starego miasta, które poprzedziło nowoczesną stolicę i komercyjnym ożywieniem uliczek starego miasta, dzieci doświadczają nadzwyczaj okrutn
Dlaczego ważne jest, aby dziecko podróżowało bez rodziców?
Samotne podróżowanie dziecka pozwala mu nabrać samodzielności i pewności siebie. Niezależnie od tego, czy wakacje odbywają się w ramach kolonii, wyjazdu językowego, czy wypadu z przyjaciółmi, te wyjątkowe chwile spędzone z dala od rodziców przyczyniają się do rozwoju i autonomii dziecka.
Świat po koronawirusie zapowiada prawdziwą rewolucję
Zachodzi fascynujący i bardzo ważny proces - tworzenie się dwóch ekosystemów technologicznych. Manewrowanie między nimi będzie jednak dla nas niezwykle utrudnione. Szykują się też podsystemowi poważni gracze, tacy jak Izrael
Wino i zdrowie Kalorie. Pozytywne i negatywne skutki zdrowotne. Porady
Oczywiście dobrze znane włoskie powiedzenie „wino czyni dobrą krew” ma w sobie ziarno prawdy tylko wtedy, gdy jest spożywane z umiarem i sumieniem.