Hitownia
Thiago Alcantara w izolacji po pozytywnym wyniku na koronawirusa
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od17/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Wystartowała Solar Orbiter, która odkryje sekrety Słońca
Sonda Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA) wystartowała z przylądka Carnaval o 5:03, w około dwa lata dotrze do orbity w optymalne miejsce, by z bliska obserwować i fotografować naszą gwiazdę oraz uzyskać cenne dane.
Eventy online
Rynek eventów online coraz szybciej się rozwija. Około 91% respondentów organizuje mniejsze spotkania i webinaria online, 63% organizuje większe wydarzenia jak konferencje.
Już niedługo matura
Chociaż zwykle matura odbywa się zaraz po majówce, tegoroczni maturzyści wciąż myślą o egzaminach – z powodu koronawirusa egzamin dojrzałości został przesunięty na najbliższy poniedziałek, czyli 8 czerwca. Czego mogą spodziewać się abiturienci?
Diament „Bleu Royal” został sprzedany na aukcji za prawie 44 miliony d
Największy, najbardziej nieskazitelny wewnętrznie diament, jaki kiedykolwiek wystawiono, został sprzedany we wtorek na aukcji rzadkich klejnotów Christie’s w Genewie za oszałamiającą kwotę 43,8 miliona dolarów – przekazał licytator.