Hitownia
NASA zamierza badać Wenus z pokładów sterowców
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Maski w biurze: zasady i wyjątki obowiązujące od 1.09.2020r.
Od 1.09.2020, noszenie masek jest obowiązkowe w firmach aby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W ten poniedziałek, rząd ujawnił szczegóły tego planu, prezentując zasady i wyjątki.
Brazylijski minister twierdzi, że Robert Lewandowski może ...
Jeden z najbardziej znanych brazylijskich polityków, Ricardo Lewandowski twierdzi, że jego krewnym może być Robert Lewandowski. Prezes Najwyższego Sądu Federalnego w Brazylii przyznał, że śledzi uważnie karierę Polaka, choć nie zna go osobiście.
Gigantyczny deficyt, a Ministerstwo Zdrowia planuje kupić ekran LED z
Ministerstwo Zdrowia planuje kupić ekran LED za 450 tys. zł. Sprzęt ma być wykorzystywany podczas konferencji prasowych oraz spotkań resortu. Przeciwko tym zakupom jest opozycja, która twierdzi, że w czasie pandemii zakup tego typu jest zbędny.
Kolejne państwa bojkotują Igrzyska Olimpijskie
Kilka dni temu informowaliśmy, że Kanadyjski Komitet Olimpijski wycofał się ze startu w imprezie, gdyby ta miała się odbyć według zaplanowanego pierwotnie terminu. Na igrzyskach może zabraknąć również reprezentantów Australii, Wielkiej Brytanii i Norwegii.