Hitownia
Ślady fosfiny na Wenus
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Atmosfera Wenus zawiera ślady fosfiny, gazu, który na Ziemi przypisuje się żywym organizmom. Warunki panujące na Wenus często opisuje się jako piekielne, ponieważ dzienna temperatura jest tam na tyle wysoka, że może stopić ołów, a atmosfera niemal w całości składa się z dwutlenku wÄ

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Czy najbardziej aktywny islandzki wulkan znowu wybuchnie?
Gdy w 2011 roku wybuchł pokryty lodem islandzki wulkan Grimsvotn, a popiół przemieścił się na wysokość 20 km, odwołano 900 lotów. Rok wcześniej, z powodu nieco mniejszej erupcji Ejafjadlajekidla, odwołano ich znacznie więcej.
Francuskie przebudzenie. Podsumowanie pierwszego pucharu świata w Hoc
Po dwóch tygodniach rywalizacji w fińskim Kontiolahti karawana pucharu świata w biathlonie przeniosła się do Austrii na dwa weekendy startów w Hochfilzen. Zmagania dostarczyły nam wielu niespodzianek, a także pozwoliły uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, zadawanych po rywalizacji w Finland
Po 45 latach słynny krakowski "Szkieletor" został ukończony
Najwyższy budynek Krakowa, który od 45 lat był w budowie - zostanie w tym roku ukończony. Pierwsi najemcy już się wprowadzają, trwają też odbiory kolejnych sekcji budynku. To koniec "Szkieletora", jakiego znamy do tej pory.
Jak i gdzie najlepiej przedstawić swoje portfolio?
Wszyscy lubimy się chwalić swoimi najlepszymi pracami, bez względu na to, co robimy. Jest to najlepsza reklama dla potencjalnego klienta lub pracodawcy i daje im obraz naszej dotychczasowej pracy.