Hitownia
Odkrycie rdzy na Księżycu wprawia naukowców w osłupienie
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Gdy spojrzysz w niebo w bezchmurną noc, z łatwością dostrzeżesz Księżyc - wielką, bladą, zakurzoną kulę. Ten sympatyczny sąsiad naszej planety od zawsze lśnił srebrnym blaskiem na nocnym niebie – chyba że patrzysz na niego pod ekstremalnym kątem, może wtedy mieć nieco inną barwÄ

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Pandemia: Do 2030 roku ubóstwo może dotknąć miliardy ludzi
Według opublikowanego w czwartek badania ONZ, do 2030 roku ponad miliard ludzi może żyć w skrajnym ubóstwie z powodu długoterminowych konsekwencji pandemii.
„Drukarka do napojów” Cana One umożliwia nalewanie i dostosowywanie ul
Od napojów gazowanych, przez zimne napary, po koktajle, ta maszyna może przygotować praktycznie każdy zimny napój – a także pozwala dostosować poziom cukru, kofeiny i alkoholu.
Hongkońska strategia „zero Covid” frustruje mieszkańców
Od początku pandemii mieszkańcy zostali skutecznie uziemieni z powodu połączenia zakazów podróżowania i jednej z najdłuższych kwarantann na świecie.
PIS ZAMKNIE SKLEPY MONOPOLOWE, ĹťEBY POLACY NIE ROZSIEWALI KORONAWIRUS
W ciągu najbliższych kilku dni rząd ma ogłosić wprowadzenie nowych restrykcji i obostrzeń. Zdaniem portalu polsatnews.pl, kolejny etap obostrzeń oznacza całkowity zakaz organizacji wesel, zamknięcie targowisk i stadionów dla kibiców, a także skrócenie godzin działalności sklepów mono