Hitownia
Szczepionka na Covid. Aby dostarczyć dawki dla całego świata...
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Szczepionka na Covid. Aby dostarczyć dawki dla całego świata, potrzebnych jest 8000 samolotów

Międzynarodowe Zrzeszenie PrzewoĹşników Powietrznych ostrzega przed niedoborami przepustowości samolotów podczas 'jak do tej pory największego lotniczego wyzywania'. Wysyłka szczepionki na koronawirusa po całej Ziemi będzie największym wyzwaniem, z jakim zmierzą się linie lotnicze. Wyliczono, że potrzeba aż 8000 samolotów typu jumbo jet, aby dostarczyć pojedynczą dawkę dla 7,8 miliarda ludzi.

Międzynarodowe Zrzeszenie PrzewoĹşników Powietrznych ostrzega przed niedoborami przepustowości samolotów podczas 'jak do tej pory największego lotniczego wyzywania'. Wysyłka szczepionki na koronawirusa po całej Ziemi będzie największym wyzwaniem, z jakim zmierzą się linie lotnicze. Wyliczono, że potrzeba aż 8000 samolotów typu jumbo jet, aby dostarczyć pojedynczą dawkę dla 7,8 miliarda ludzi.

Autor: 

Julia Kollewe; Tłumaczenie: Paulina Kawalec

Ĺšródło: 

https://www.theguardian.com/

 

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Wojna Donalda Trumpa z chińskimi aplikacjami
Prezydent Stanów Zjednoczonych próbował już – bezskutecznie - zablokować dostęp do chińskiego portalu społecznościowego TikTok, który oskarża o szpiegostwo na rzecz Pekinu.
Przepracowanie jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia
WHO apeluje: Przepracowanie nawet 55 nadgodzin tygodniowo grozi poważnymi problemami ze zdrowiem .
„Na razie kraje nie są jeszcze gotowe na przyjęcie rosyjskich tury
Kiedy w Rosji zostaną otwarte granice i przywrócone podróże? Wywiad z dyrektorem Uralskiego Stowarzyszenia Turystyki Michaiłem Malcewem.
Co muszę jeść, jeśli mam niedokrwistość?
„Niedokrwistość to zmniejszenie zwykłej masy krwinek czerwonych, która dostarcza tlen do tkanek i pozwala na normalne życie. Uważa się, że mężczyzna ma niedokrwistość, gdy ma mniej niż 13 gramów hemoglobiny na decylitr krwi, a gdy kobieta ma mniej niż 12 gramów hemoglobiny na decyl