Hitownia
Turysta uszkodził 200-letnią włoską rzeĹşbę pozując do zdjęcia
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od11/08/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Zabytkowa rzeĹşba we Włoszech straciła kilka palców u nogi dzięki nadgorliwemu turyście. Według muzeum, mężczyzna w zeszłym tygodniu uszkodził 200-letnią rzeĹşbę, pozując do zdjęcia.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Dzięki stymulacji nerwu błędnego możemy leczyć różne zaburzenia
Tytuł oryginalny: „Dzięki stymulacji nerwu błędnego możemy leczyć różne zaburzenia, takie jak lęk, depresja, chroniczny stres czy wypalenie”
Wiadomości w sprawie Coronawirusa - COVID-19 jest nadal problemem
Koronawirus dalej bierzącym problemem w Stanach Zjednoczonych. Eksperci spodziewają się nawrotu epidemii w wielu stanach.
Koronawirus - inwigilacja
Bardzo ciężko w najnowszej historii znaleĹşć przykład zdarzeń, które w większym stopniu wpłynęły na losy absolutnie całego świata, niż pandemia koronawirusa. Premier Włoch w swoim orędziu do narodu powiedział jasno, że jego kraj przechodzi największy kryzys od II Wojny Światowej.
2020: Dziesięć odkryć, które zmieniły świat
W bezprecedensowym okresie naznaczonym pandemią i licznymi zawirowaniami politycznymi, tematy odkryć naukowych niezwiązanych z nowym koronawirusem zeszły niestety na drugi plan.