Hitownia
„Jest w tobie siła, tylko musisz ją odnaleĹşć” - Qczaj
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od11/05/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

Foto: https://www.facebook.com/Qczaj/ 

 

Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

 

On sam odnalazł pasję, robi to co kocha - jest oddany treningom. Według Qczaja każda emocja w człowieku, nawet ta najbardziej negatywna może stać się motywacją. Jego wypowiedzi i sugestie to świetny początek na przelanie szali emocjonalnej w wytrwałość.

 Sabotażysta w głowie.

Jak sam trener przyznaje w jednej ze swoich wypowiedzi, również miewa wątpliwości. To normalne, że pojawiają się „głosy” pytające po co tak naprawdę to robimy – czy ma to sens. Qczaj otwarcie wyjaśnia, że należy wyzbyć się wątpliwości, patrzeć w przód, na cel który sobie postawiliśmy. Kiedy osiągniemy to do czego dążymy, poczujemy radość – „Ino wytrwaj!” -Qczaj

Kwarantannowe kilogramy.

Okres koronawirusa i związana z tym kwarantanna przyczyniła się do wzrostu wagi niejednego człowieka. Jak temu zapobiec, skoro zbliża się sezon letni? Prawda jest taka, iż tegoroczne wakacje będą inne niż dotychczas, jednak warto dbać o formę i własne zdrowie. Nie każdy wie od czego zacząć, gdzie znaleĹşć punkt który pozwoli się odbić. Z pomocą w tej sytuacji wychodzi Daniel Józek Qczaj, którego internetowe treningi są dostępne dla każdego. Wyjątkowość tej postaci tkwi w otwartości na człowieka, jego pozytywne podejście do świata to również najlepsze lekarstwo na objawy depresyjne.

Jak nie stracić motywacji?

Według trenera łatwym i rozsądnym sposobem jest wypisane na kartce swojego celu oraz powodu, dla którego chcemy go osiągnąć. W takiej sytuacji, gdy pojawi się głos sabotażysty, wystarczy przeczytać zapiski ponownie i patrzeć na rezultaty. Wielu potwierdza skuteczność tej metody. Sam Qczaj ma już ogromną liczbę wiernych fanów, którym pomaga swoimi wypowiedziami. Jest wsparciem i motywatorem dla osób chcących coś w sobie zmienić.

 

Autor: Paulina Tyde

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Uczniowie apelują o przełożenie matur. "To my poniesiemy konsekwen
Setki uczniów i uczennic z całej Polski podpisało się pod apelem do rządu. Boją się zdawać egzamin w trakcie epidemii. Poza tym czują, że właściwe przygotowanie do matur w obecnym czasie nie jest możliwe.
Amerykanka pozywa brytyjskiego księcia za wykorzystywanie seksualne
Amerykanka, która rzekomo stała się ofiarą dziecięcej prostytucji przez amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina, złożyła 9 sierpnia w USA pozew, domagając się odszkodowania od księcia Andrzeja, drugiego syna brytyjskiej królowej Elżbiety, za seksualne wykorzystywanie jej, gdy miała 17 lat.
7 osób na niemieckim uniwersytecie ofiarami zatrucia
BERLIN – Siedem osób na uniwersytecie w zachodnich Niemczech otrzymało pomoc medyczną po tym, jak pojawiły się u nich objawy zatrucia, a prokuratorzy wszczęli dochodzenie w sprawie podejrzeń o usiłowanie zabójstwa, poinformowały władze we wtorek.
Ĺťagań: Ĺťołnierze wjechali na minę na poligonie w Ĺťaganiu. Jeden
Na poligonie w Ĺťaganiu trwały ćwiczenia. Dwaj żołnierze z 1. Brzeskiego Pułku Saperów im. Tadeusza Kościuszki wjechali samochodem wojskowym nieszczęśliwe na minę. Doszło do wybuchu. Obaj ranni żołnierze zostali przewiezieni do szpitali.