Hitownia
„Jest w tobie siła, tylko musisz ją odnaleĹşć” - Qczaj
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od11/05/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

Foto: https://www.facebook.com/Qczaj/ 

 

Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

 

On sam odnalazł pasję, robi to co kocha - jest oddany treningom. Według Qczaja każda emocja w człowieku, nawet ta najbardziej negatywna może stać się motywacją. Jego wypowiedzi i sugestie to świetny początek na przelanie szali emocjonalnej w wytrwałość.

 Sabotażysta w głowie.

Jak sam trener przyznaje w jednej ze swoich wypowiedzi, również miewa wątpliwości. To normalne, że pojawiają się „głosy” pytające po co tak naprawdę to robimy – czy ma to sens. Qczaj otwarcie wyjaśnia, że należy wyzbyć się wątpliwości, patrzeć w przód, na cel który sobie postawiliśmy. Kiedy osiągniemy to do czego dążymy, poczujemy radość – „Ino wytrwaj!” -Qczaj

Kwarantannowe kilogramy.

Okres koronawirusa i związana z tym kwarantanna przyczyniła się do wzrostu wagi niejednego człowieka. Jak temu zapobiec, skoro zbliża się sezon letni? Prawda jest taka, iż tegoroczne wakacje będą inne niż dotychczas, jednak warto dbać o formę i własne zdrowie. Nie każdy wie od czego zacząć, gdzie znaleĹşć punkt który pozwoli się odbić. Z pomocą w tej sytuacji wychodzi Daniel Józek Qczaj, którego internetowe treningi są dostępne dla każdego. Wyjątkowość tej postaci tkwi w otwartości na człowieka, jego pozytywne podejście do świata to również najlepsze lekarstwo na objawy depresyjne.

Jak nie stracić motywacji?

Według trenera łatwym i rozsądnym sposobem jest wypisane na kartce swojego celu oraz powodu, dla którego chcemy go osiągnąć. W takiej sytuacji, gdy pojawi się głos sabotażysty, wystarczy przeczytać zapiski ponownie i patrzeć na rezultaty. Wielu potwierdza skuteczność tej metody. Sam Qczaj ma już ogromną liczbę wiernych fanów, którym pomaga swoimi wypowiedziami. Jest wsparciem i motywatorem dla osób chcących coś w sobie zmienić.

 

Autor: Paulina Tyde

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

W jaki sposób pożary sprawiają, że niebo przybiera przerażająco
Mieszkańcy San Francisco, w szczególności regionu Bay Area, spoglądając za okno, są świadkami iście apokaliptycznych widoków - zamiast niebieskiego lub zachmurzonego nieba jedyne co widać, to rozległa pomarańczowa mgła.
Nowe zdjęcie słońca jakiego jeszcze nie
Pierwszy raz w historii możemy zobaczyć Słońce z taką dużą szczegółowością. Takiego dzieła dokonał teleskop słoneczny Daniel K Inouye zlokalizowany na Hawajach.
Program #LotdoDomu wzbudza kontrowersje
Program #LotdoDomu uruchomiony przez PLL LOT lot w porozumieniu z rządem ma pomóc wrócić do Polski osobom, które przebywają za granicą i z powodu obowiązującego stanu zagrożenia epidemicznego nie są w stanie wrócić na własną rękę. W sieci zawrzało od komentarzy - cześć osób kryt
Kampania MF "Z Twoich podatków" pośmiewiskiem.
W założeniu kampania "Z Twoich podatków" miała pokazać, jak zmienia się Polska za sprawą budżetowych inwestycji, które są możliwe dzięki podatkom. W praktyce okazała się wodą na młyn dla twórców internetowych memów oraz krytyków obecnej władzy, którzy pod hasłem wskazują jej