Hitownia
Byłby hit. Guardiola może wrócić do Barcy
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od11/05/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
UFC Fight Night to druga gala MMA w Stanach Zjednoczonych w czasie pandemii koronawirusa. Kto walczy podczas wydarzenia, które odbędzie się w nocy ze środy na czwartek (13/14 maja) w Jacksonville? Karta Walk rywalizacji na Florydzie dostarczy nam m.in. pojedynku doświadczonych w bojach zawodnik

Nic dziwnego, że Laporcie zależy na ponownej pracy z hiszpańskim trenerem. To właśnie on w 2008 roku dał szansę prowadzenia drużyny niedoświadczonemu wówczas trenerowi. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo Guardiola został jednym z najlepszych trenerów świata.

W poniedziałek Laporta ogłosił, że będzie się ubiegał, by ponownie zostać prezydentem klubu, kiedy odejdzie Maria Bartomeu. I wtedy jego plan jest jasny: namówić na powrót także Guardiolę. – Jeśli ponownie zostanę prezydentem, mam mocne przekonanie, że tak się stanie. Bardzo bym chciał, by Pep wrócił, ale zdaję sobie sprawę, że jest on teraz menedżerem Manchesteru City. Jak przyjdzie pora, zacznę negocjować z odpowiednim trenerem, który zostanie trenerem Barcy od 2021 roku – mówi Laporta.

Za rok wygasa umowa Guardioli z Manchesterem City. Władze mistrzów Anglii chciałyby ją przedłużyć, ale na tę chwilę Katalończyk nie podjął decyzji, czy jest tym zainteresowany. Jeśli zostanie podtrzymana decyzja UEFA, że przez dwa lata City nie będą mogli występować w Lidze Mistrzów, być może skłoni go to do odejścia, chociaż jakiś czas temu deklarował, że zostanie w Manchesterze nawet gdyby zespół został zdegradowany.

Pytanie czy nawet jeśli Guardiola odejdzie z City, skusi się na powrót na Camp Nou. Co prawda z tym klubem święcił największe triumfy, zdobył z Barceloną 14 trofeów w cztery lata. Jednak zapytany trzy lata temu, czy chciałby kiedyś ponownie poprowadzić Barcę, zaprzeczył. – Nigdy już nie będę tam trenerem. Mój czas tam się skończył – zapewnił.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Okiem mamy na szczepienia
Kocham, więc szczepię- taką opinię wyraziła jedna z blogerek, Joanna Pachla. "Kocham, więc chronię – a szczepionki chronią tak nasze dzieci, jak i kolejne pokolenia. Kocham, więc podejmuję mądre decyzje – nawet, jeśli się boję. A przede wszystkim: kocham, więc myślę."
Komisja Europejska: plany i priorytety
Plany na lata 2019 -2024 opierają się o sześć filarów: Zielony Ład, strategie Cyfrową, gospodarka służąca ludziom, silniejsza pozycja Europy w świecie, promowanie europejskiego stylu życia oraz demarkacja europejska.
Polska będzie najgorszym miejscem na świecie do prowadzenia biznesu
Po wejściu w życie Nowego Ładu Polska ma szanse zająć pierwsze miejsce w świecie, gdzie najtrudniej robi się biznes. Obecnie w Europie wyprzedza nas tylko Francja, ale w święcie jesteśmy na 10 miejscu.
Ponad 3000 flamingów powraca na lagunę w Albanii
Laguna Narty to obszar chroniony. Jednak przez lata działalność człowieka i dzika urbanizacja zaatakowały środowisko, zagrażając ekosystemom.