Hitownia
Origami mask - jednorazowa maseczka.
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od14/03/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Aktualnie maseczki stały się popularne. Ubiera się je w celu ograniczaniu rozprzestrzeniania się niektórych chorób zakaĹşnych układu oddechowego. Mimo że, samo noszenie maski nie gwarantuje ochrony przed zakażeniem, warto zaopatrzyć się w jednorazowym pójściu do sklepu

Wydział Form Przemysłowych ASP w Krakowie znalazł ekologiczny sposób na jednorazowe maseczki. Projekt  dr hab. Anna Myczkowska-Szczerska jest wspaniałym pomysłem by zadbać również o naszą planetę. Maseczka składa się tylko z recznikowego papieru, kilka zszywaczy i dwóch recepturek, które można użyć ponownie. Na stworzenie wystarczy poświęcić pięć minut, po wcześniejszym zapoznaniu się z instrukcją.

https://www.facebook.com/wfpkrakow/videos/2727955233982406/?v=2727955233982406

 

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Zmiany w kodeksie pracy, telepracę zastąpi praca zdalna
Pojęcie telepracy zniknie z kodeksu pracy, a zastąpią je regulacje dotyczące pracy zdalnej - zapowiada w "DGP" wiceszef MRPiPS Stanisław Szwed. Według niego praca zdalna miałaby być stosowana w porozumieniu z zatrudnionymi, a pracodawca zlecałby ją tylko w wyjątkowych okolicznościach.
Klasy 1-3 wracają do szkół 18 stycznia
11 stycznia minister zdrowia Adam Niedzielski i minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zapowiedzieli na konferencji prasowej, że od 18 stycznia klasy 1-3 szkoły podstawowej powrócą do stacjonarnego trybu nauki. Decyzja ta wywołała falę krytycznych komentarzy.
Starożytne Pompeje: Znaleziono dobrze zachowane szczątki dwóch męĹ
Archeolodzy odkryli niezwykle dobrze zachowane szczątki dwóch mężczyzn, którzy zginęli w 79 roku podczas niszczycielskiej erupcji Wezuwiusza. Erupcja zniszczyła starożytne rzymskie miasto Pompeje.
Poznaniak groził, że zabije Rafała Trzaskowskiego. Tomczyk komentuj
- Napięcie, które jest w Polsce i nienawiść między Polakami, muszą się skończyć. I właśnie o tym jest tak naprawdę ta kampania - mówi w rozmowie z Onetem Cezary Tomczyk, poseł PO ...