Hitownia
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od09/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.

Grecki premier Kyriakos Mitsotakis miał spotkać się z Rishi Sunakiem w Londynie, ale ten odwołał spotkanie w ostatniej chwili.

Rzecznik biura greckiego premiera przekazał BBC: „Premier jest rozczarowany, że premier Sunak odwołał ich dzisiejsze spotkanie za pięć dwunasta”.

Przeczytaj artykuł. 

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Dlaczego suknie ślubne są białe?
,,Suknia ślubna to coś więcej niż tylko sukienka. To ucieleśnienie marzenia “ - Vera Wang
Telewizja informacyjna będzie mogła dalej nadawać!
Polska telewizja informacyjna TVN24 otrzymała holenderską koncesję na nadawanie. Dzięki temu kanał będzie mógł dalej nadawać w Unii Europejskiej, również w sytuacji, w której polskie władze zdecydowałyby się nie odnowić polskiej koncesji, pisze spółka-matka, Discovery, w oświadczeniu.
Zmiany w kodeksie pracy, telepracę zastąpi praca zdalna
Pojęcie telepracy zniknie z kodeksu pracy, a zastąpią je regulacje dotyczące pracy zdalnej - zapowiada w "DGP" wiceszef MRPiPS Stanisław Szwed. Według niego praca zdalna miałaby być stosowana w porozumieniu z zatrudnionymi, a pracodawca zlecałby ją tylko w wyjątkowych okolicznościach.
Mroczny i przewidywalny – taki właśnie jest „Ratownik”
„Ratownik” to nowy, hiszpańskojęzyczny film Netflixa w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadający o mężczyĹşnie, który w wyniku wypadku zostaje skazany na trwałe kalectwo. To traumatyczne przeżycie wyzwala w bohaterze głęboko skrywane, mroczne cechy.