Hitownia
Shell pozywa Greenpeace na ponad 2 miliony dolarów.
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od09/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Reuters informuje, że gigant naftowy domaga się od Greenpeace odszkodowania w wysokości 2,1 miliona dolarów za szkody wyrządzone przez aktywistów, którzy wtargnęli na pokład zbiornikowca.

Brytyjski gigant naftowy i gazowy złożył pozew do Sądu Najwyższego w Londynie. Aktywiści Greenpeace weszli na statek w styczniu tego roku niedaleko Wysp Kanaryjskich. Protestowali przeciwko wydobyciu ropy naftowej. Aktywiści pozostali na statku aż do momentu dotarcia do Norwegii.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Mroczny i przewidywalny – taki właśnie jest „Ratownik”
„Ratownik” to nowy, hiszpańskojęzyczny film Netflixa w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadający o mężczyĹşnie, który w wyniku wypadku zostaje skazany na trwałe kalectwo. To traumatyczne przeżycie wyzwala w bohaterze głęboko skrywane, mroczne cechy.
SKARBÓWKA WYSYŁA POWIADOMIENIA, ABY KORZYSTAĆ Z ELKTRONICZNEJ FORMY
Urzędy i instytucje wysyłają komunikaty o tym, że przestają obsługiwać petentów twarzą w twarz. Zamykane są urzędy miejskie, skarbowe, punkty obsługi klienta, sądy, a Poczta Polska wpuszcza tylko tyle osób, ile jest okienek.
Jak prawidłowo pocierać twarz kostkami lodu?
Dlaczego pocieranie twarzy lodem jest takie popularne? Zaletą tej procedury są następujące właściwości.
Odkryto nowego dinozaura z „włóczniami” i piórami, który żył
W Brazylii odkryto nowego dinozaura z piórami i kolcami na ramionach, jak podają brytyjscy paleontolodzy.