Hitownia
Były pracownik Meta oświadcza, że firma zawiodła
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od09/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Bejar zeznaje przed podkomisją Senatu ds. Prywatności, Technologii i Prawa na przesłuchaniu dotyczącym mediów społecznościowych i ich wpływu na zdrowie psychiczne nastolatków.

Były pracownik Meta złożył we wtorek zeznania przed podkomisją Senatu Stanów Zjednoczonych. Oświadczył on, że spółka-matka Facebooka i Instagrama była świadoma przypadków nękania i innych szkód wyrządzonym nastolatkom na jej platformach, ale mimo tego nie podjęła żadnych działań w celu rozwiązania tego problemu.

Przeczytaj artykuł.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Polscy matematycy na międzynarodowej olimpiadzie zdobyli 6 medali
Sześć medali, w tym dwa złote, zdobyli uczniowie i uczennica z Polski na 61. Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej. Oficjalnie zawody rozgrywane były w Rosji, w praktyce z powodu pandemii uczestnicy rozwiązywali zadania w swoich krajach.
Jak kształt kieliszka wpływa na to jak pijemy?
Kieliszek do martini czy szampana? Jak pokazuje seria eksperymentów- zależnie od tego, czy kieliszek ma okrągły kształt, czy zwęża się u dołu, pijemy z niego więcej lub mniej.
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Trzy różne misje dotrą na Marsa
Znajdująca się dziesiątki milionów kilometrów od Ziemi planeta Mars rzadko bywa niepokojona przez swoich sąsiadów. Ze względu na odległości i trasę orbit wokół Słońca, możliwości dotarcia na czerwona planetę z naszej Ziemi są ograniczone. Kiedy więc pojawia się dogodna ku temu o