Hitownia
Były pracownik Meta oświadcza, że firma zawiodła
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od09/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Bejar zeznaje przed podkomisją Senatu ds. Prywatności, Technologii i Prawa na przesłuchaniu dotyczącym mediów społecznościowych i ich wpływu na zdrowie psychiczne nastolatków.

Były pracownik Meta złożył we wtorek zeznania przed podkomisją Senatu Stanów Zjednoczonych. Oświadczył on, że spółka-matka Facebooka i Instagrama była świadoma przypadków nękania i innych szkód wyrządzonym nastolatkom na jej platformach, ale mimo tego nie podjęła żadnych działań w celu rozwiązania tego problemu.

Przeczytaj artykuł.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

WHO przewiduje, że w Afryce 250 mln osób zarazi się koronawirusem
Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia prawie ćwierć miliarda mieszkańców państw afrykańskich w ciągu roku zarazi się koronawirusem SARS-CoV-2. Choroba będzie miała jednak inny przebieg niż w Europie czy w Stanach Zjednoczonych, ze względu na specyfikę populacji afrykańskiej
20-30-krotny wzrost opłat dla producentów za opakowania z plastiku
Na rynku pojawia się coraz więcej biodegradowalnych i kompostowalnych opakowań. Producenci w ten sposób chcą nadążyć za modą na ekologię. - Pomimo tego w ciągu najbliższych kilku lat plastik nie zniknie całkowicie z rynku opakowań. Wygoda jego użytkowania przewyższa na razie aspekty
Christiano Ronaldo strzela dwa razy w Juventusie
Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole w wygranym 4:1 meczu Juventusu z Udinese w niedzielę, aby rozpocząć w typowym dla strzelców stylu bezlitosnym.
Trzęsienie ziemi w Chorwacji
Tytuł oryginalny: Trzęsienie ziemi w Chorwacji: śmierć dziecka podczas przeszukiwań gruzowisk w Petrinja