Hitownia
Bilet za sto euro i wypad z Gruzji
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od09/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Jak chcesz do europu bilet za 100 euro i spi...dalaj

„Dzisiaj każdy może kupić bilet za sto euro i polecieć do Europy. Kto to zrobił chłopaki? Bidzina Iwaniszwili i jego zespół… Przywrócił Gruzję na ścieżkę demokratycznego rozwoju”.

„Sam Wano Merabiszwili powiedział, że ich zadaniem jest obalenie rządu i rozpoczęcie wojny… prowadzenie wojny z Rosją, czyli otwarcie drugiego frontu, co powtarzamy naszemu społeczeństwu i narodowi przez cały rok”. 

więcej informacji na: https://gloswschodu.org/Spoleczenstwo/bilet-za-sto-euro-i-wypad-z-gruzji

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Zielona Karta umożliwiająca wjazd do BiH wkrótce nie będzie już p
Bośnia i Hercegowina podpisała porozumienie wielostronne, które zwalnia sygnatariuszy z systemu kontroli międzynarodowej karty ubezpieczenia pojazdu mechanicznego.
Apple kontra pedofilia
Apple twierdzi, że jego funkcja skanowania zdjęć jest używana tylko do wykrywania wykorzystywania dzieci. Jest to zgodne z opublikowaną w poniedziałek listą najczęściej zadawanych pytań dotyczących nowej funkcji giganta technologicznego.
COVID-19. Opublikowano mapę punktów szczepień w całym kraju
Na stronach rządowych udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień przeciw COVID-19 w całym kraju. Lista ma być na bieżąco aktualizowana. Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień.
Setki odwiedzających uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa po