Hitownia
Te 5 produktów spożywczych traci ważność szybciej niż myślisz
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od06/03/2023
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Przykro mi, ale ta wielka torba ryżu nie będzie trwała wiecznie.

Przykłady produktów:
 

-Podczas gdy oliwa z oliwek ma dość długi okres przydatności do spożycia, około 12 do 18 miesięcy, zaczyna tracić aromat, gdy tylko zostanie zabutelkowana, a zwłaszcza po otwarciu. 

- Podczas gdy biały ryż może przetrwać lata, jeśli jest przechowywany w hermetycznym pojemniku, brązowy ryż naprawdę trwa tylko około trzech lub czterech miesięcy, zanim zacznie się obracać. Wynika to głównie z wyższej zawartości oleju w brązowym ryżu.

-Chociaż przyprawy same w sobie nie psują się, po pewnym czasie stają się prawie bezużyteczne, tracąc wiele ze swojego smaku, nawet gdy są przechowywane w tych małych, hermetycznych słoikach. 

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Amerykanka pozywa brytyjskiego księcia za wykorzystywanie seksualne
Amerykanka, która rzekomo stała się ofiarą dziecięcej prostytucji przez amerykańskiego miliardera Jeffreya Epsteina, złożyła 9 sierpnia w USA pozew, domagając się odszkodowania od księcia Andrzeja, drugiego syna brytyjskiej królowej Elżbiety, za seksualne wykorzystywanie jej, gdy miała 17 lat.
Ostrzeżenie dla mieszkańców Teksasu o mikrobie zjadającym mózg
Władze Teksasu ostrzegły mieszkańców niektórych miejscowości w pobliżu Houston, aby przestali używać wody z kranu, ponieważ może ona być skażona zabójczym mikrobem zjadającym mózg.
PIS ZA KAĹťDY BŁÄ„D UKARZE PRZEDSIĘBIORCÓW KWOTĄ 500 ZŁ.
Nowy jednolity plik kontrolny to połączenie ewidencji VAT z deklaracją. Pojawia się też obowiązek oznaczania dostaw niektórych grup towarów i usług, a także procedur specjalnych, takich jak obowiązkowy split payment.
Naukowcy przewidują "bezprecedensową skalę" wymierania ssaków
Po przebadaniu skamielin z okresu ostatnich 126 tys. lat, naukowcy przewidują w najbliższej przyszłości wymieranie ssaków na "bezprecedensową skalę".