Hitownia
TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".

https://fakty.plportal.pl/artykuly/polska-felietony/tusk-o-sitwie-w-panstwowych-spolkach-mafia

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Intensywne zorze polarne w całej Norwegii
W kilku miejscach w Norwegii niebo pokrywały kolorowe zorze polarne, które tańczyły nad głowami Norwegów. Przedstawienie nie miało końca. Na początek warto wspomnieć o tym, jak powstaje zorza polarna. Mianowicie na skutek burz magnetycznych na Słońcu.
Wolne ptaki, czyli współczesna praca w sieci.
Wiele osób narzeka na codzienne ranne wstawanie do pracy, drogę jaką muszą codzień pokonać, na szefa który wciąż za dużo wymaga itp. A co jeśli można by pracować nie wychodząc z domu? Zapewne wiele osób początkowo pomyśli, że jest to nie realne, jednak funkcjonuje już sporo osób,
Łukasz Piszczek rozmawia z Borussią Dortmund o nowym kontrakcie
Łukasz Piszczek w rozmowie ze Sport.pl stwierdził, że jest w trakcie rozmów z władzami Borussii Dortmund na temat nowego kontraktu. Były reprezentant Polski chce podpisać roczną umowę i grać na Signal Iduna Park do czerwca 2021 roku.
Sprzedaż kart do glosowania wybory 2020- których jeszcze nie ma- za
Idąc dziś do żabki po zakupy spotkałem znajomego z widzenia emeryta. Panie Leszku, panie Leszku- poratuj pan 50 złoty – jak będę miał już ta kartę do głosowania o opchnę za dodatkową drobna opłatę. Udając oburzenie podpytałem a jakże to tak.