Hitownia
TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".

https://fakty.plportal.pl/artykuly/polska-felietony/tusk-o-sitwie-w-panstwowych-spolkach-mafia

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Wywrócony do góry nogami świat wyborów w Korei Północnej

Na północnokoreańskiej karcie do głosowania jest tylko jeden wybór. Wyborcy wrzucają swoje karty do głosowania do jednej z dwóch skrzynek – białej na „Tak” i czarnej na „Nie”, ale „Nie” nigdy nie wygrało.
Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Jakiego pracownika potrzebuje współczesny rynek pracy?
Rynek pracy współcześnie jest bardzo wymagający, w szczególności wobec młodych osób, od których wymaga się wieloletniego doświadczenia zaraz po ukończeniu szkoły. Wymagania względem pracowników wciąż rosną, ówcześnie najbardziej preferowanymi osobami są pracownicy wszechstronnie
Zaginęło kolejnych dwóch nieletnich, prawdopodobnie przyjaciół ch
Niezauważone lub zlekceważone, centrum miasta Meksyk okazało się piekłem dla dzieci. Między marmurowym blaskiem Pałacu Sztuk Pięknych, zakątkami starego miasta, które poprzedziło nowoczesną stolicę i komercyjnym ożywieniem uliczek starego miasta, dzieci doświadczają nadzwyczaj okrutn
Polscy żołnierze ponownie polecą do Afganistanu
18 sierpnia w Monitorze Polskim opublikowano podpisane przez prezydenta Andrzeja Dudę postanowienie o wysłaniu Polskiego Kontyngentu Wojskowego do Afganistanu. Żołnierze mają pomóc w trwającej ewakuacji, nie przewidziane są dla nich zadania bojowe.