Hitownia
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/makabryczna-selekcja-niedzielskiego-zbrodnia-przeciwko

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Podsumowanie Pucharu Świata w Oberhofie
Biathlonowa elita po pierwszym w tym roku PŚ w Niemczech pozostała na drugi tydzień rywalizacji. Polscy kibice ucierpieli nieco na emocjach, ponieważ na starcie zabrakło naszej najlepszej obecnie biathlonistki- Moniki Hojnisz-Staręgi. Nie zabrakło natomiast emocji. Czas na podsumowanie drugie
Świątek wraca na szczyt! Polka wygrywa turniej WTA Finals.
W poniedziałek, z jednodniowym opóźnieniem rozegrano finałowe starcie 52 edycji WTA Finals. O zwycięstwo rozgrywane w meksykańskim Cancun turnieju walczyły Iga Świątek oraz Jessica Pegula.
Radny PiS do kobiet: “Wasze zdanie nas nie interesuje”.
W całym kraju trwają manifestacje przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnemu, który uznał aborcję z powodów eugenicznych za niezgodną z ustawą zasadniczą. W niedzielę przed katedrą w Olsztynie odbył się protest, w którym wzięło udział kilkuset mieszkańców.
Miasto Zagrzeb
Zagrzeb jest stolicą Republiki Chorwacji i największym miastem w Chorwacji pod względem liczby ludności. Historycznie Zagrzeb wyrósł z dwóch osad na sąsiednich wzgórzach, Gradec i Kaptol, które stanowią rdzeń dzisiejszego Zagrzebia, jego Stare Miasto. Dziś stolica Chorwacji reprezentuje