Hitownia
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/kronika-kryminalna-polska-felietony/makabryczna-selekcja-niedzielskiego-zbrodnia-przeciwko

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Wywrócony do góry nogami świat wyborów w Korei Północnej

Na północnokoreańskiej karcie do głosowania jest tylko jeden wybór. Wyborcy wrzucają swoje karty do głosowania do jednej z dwóch skrzynek – białej na „Tak” i czarnej na „Nie”, ale „Nie” nigdy nie wygrało.
Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Kajetan P. dusił psycholożkę w areszcie śledczym
Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa miał w poniedziałek rozpocząć się proces Kajetana P., oskarżonego o zaatakowanie psycholog w Areszcie Śledczym Warszawa-Mokotów. Przewód sądowy nie został otwarty z powodu wątpliwości dotyczących poczytalności oskarżonego.
Hiszpańskie dzieci w roli "lodówki" na szczepionkę
Francisco Javier de Balmis poprowadził wyprawę do Ameryki Łacińskiej oraz na Filipiny w celu przeprowadzenia szczepień przeciwko czarnej ospie - użył dzieci, aby szczepionka zachowała świeżość w drodze do hiszpańskich kolonii.
Trybunał w Hadze: Na Ukrainie doszło do zbrodni wojennych
Biuro prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w Hadze poinformowało o zakończeniu postępowania przygotowawczego w sprawie sytuacji na Ukrainie w związku z konfliktem w Donbasie i aneksją Krymu. Są podstawy, by twierdzić, że doszło do zbrodni wojennych i zbrodni przeciwko ludz
Nowa część „Igrzysk śmierci” będzie jeszcze mroczniejsza
10 lat po ukazaniu się ostatniej części bestsellerowej trylogii „Igrzyska Śmierci”, Suzanne Collins wraca z kolejną książką w ramach tego samego uniwersum. Suzanne Collins cofa się o 64 lata, by zdradzić czytelnikom jak doszło do tego, że prezydent Snow stał się bezwzględnym despo