Hitownia
Upały niszczą greckie zbiory małży
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Greccy poławiacze małż są w szoku i bezradnie rozkładają ręce wyławiając kolejne muszle, bez małży w środku. W lecie tego roku średnia temperatura w Grecji osiągała 45 stopni Celsjusza, a temperatura wody 28 st. C.

https://naukaitechnologie.plportal.pl/?q=artykuly/przyroda/upaly-niszcza-greckie-zbiory-malzy-ugotowaly-sie-we-wlasnym-srodowisku

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

SKARBÓWKA WYSYŁA POWIADOMIENIA, ABY KORZYSTAĆ Z ELKTRONICZNEJ FORMY
Urzędy i instytucje wysyłają komunikaty o tym, że przestają obsługiwać petentów twarzą w twarz. Zamykane są urzędy miejskie, skarbowe, punkty obsługi klienta, sądy, a Poczta Polska wpuszcza tylko tyle osób, ile jest okienek.
Brexit: Porozumienie Wielkiej Brytanii z Unii Europejską
Szefowa KE: Porozumienie jest uczciwe i zrównoważone
Jak wygląda współczesna Mongolia
Czy dużo wiemy o Mongolii? Dużo mniej, niż Mongołowie wiedzą o nas. Niekończące się stepy, prawie nietknięte przez cywilizację, niezbyt liczny naród pasterzy i hodowców bydła, który zachował obyczaje i koczowniczy tryb życia swoich przodków… Wszystko to, co wyobrażamy sobie na te
120- letnia czekolada od królowej Wiktorii
Konserwatorzy z Narodowej Biblioteki Australii znaleĹşli jedną z najstarszych czekolad marki Cedbury, pochodzącą sprzed 120 lat. Czekolada leżała wśród osobistych rzeczy należących do poety Andrew Bartona "Banjo" Patersona [Banjo Paterson, właśc. Andrew Barton Paterson ur. 17 lutego 1864