Hitownia
Miliarder chce zbudować utopię na amerykańskiej pustyni
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Witamy w Telosa, wartym 400 miliardów dolarów „mieście przyszłości”, jak twierdzi jej założyciel, miliarder Marc Lore. Miasto jeszcze nie istnieje i nie jest jasne, w którym stanie odbędzie się eksperyment, ale architekci proponowanego projektu o powierzchni 150 tys. akrów szukają odpowiedniego miej

https://naukaitechnologie.plportal.pl/node/3392

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Wykluczając wykluczenie
„Jutro, female blackout w mediach społecznościowych, od 8 do 21. Ruch ma na celu walkę z agresją wobec kobiet. Twoje zdjęcie profilowe powinno zniknąć i zostać zastąpione czarnym kwadratem. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć jak wyglądałby świat bez kobiet.
PIERWSZA OFIARA ŚMIERTELNA W POLSCE. APEL MINISTRA: NIE WYCHODŹCIE Z
Koronawirus w Polsce. Zmarła pacjentka, która przebywała w szpitalu w Poznaniu. Minister Szumowski przekazał, że nie ma zagrożenia dla jej rodziny. Mówił także o szczegółach kontroli przeprowadzonych u osób objętych kwarantanną.
My korzystamy z sieci społecznościowych, czy one z nas?
Ile masz kont w mediach społecznościowych? Używasz tylko Facebooka, czy również Instagrama, Twittera, Snapchata, TikToka? Stosunkowo niewiele osób wie, że prawie wszystkie sieci społecznościowe w swoich warunkach użytkowania zastrzegają, że mogą zbierać poufne informacje, niezależnie
Dlaczego Majowie obawiali się zaćmienia i składali ofiary?
Czym było zjawisko zaćmienia Słońca i Księżyca w kosmowizji Majów? Dlaczego Słońce musiało zostać nakarmione ludzką krwią? Przeczytaj!