Hitownia
“Zostańcie w domach”, słyszą kobiety pracujące w Kabulu
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Hamdullah Nomany stwierdził, że talibowie „uznali za konieczne powstrzymanie kobiet od pracy na jakiś czas”. To najnowsze ograniczenie narzucone na afgańskie kobiety przez niedawno utworzony rząd radykalnych islamistów. Podczas ich poprzednich rządów w latach 90. kobiety zostały pozbawione możliwośc

https://fakty.plportal.pl/artykuly/swiat/afganistan-zostancie-w-domach-slysza-kobiety-pracujace-dla-instytucji-rzadowych-w

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

„Kompletna katastrofa”: Prawybory w stanie Georgia w ogniu krytyki
Protesty w Ameryce nie są jedynym problemem z którymi zmagają się amerykańscy obywatele. W tak trudnych chwilach pojawił się następny problem związany z przyszłością kraju.
NASA: Ziemia jak żywa
Studio Wizualizacji Naukowej NASA (SVS) opublikowało wspaniałe wideo pokazujące Ziemię w ujęciu, jakiego dotąd nie widzieliśmy. Przyspieszone wideo pokazuje siedem dni w 2005 roku, kiedy u wybrzeży Chin rozwinął się tajfun IV kategorii.
W Boliwii odkryto dziesiątki gatunków uważanych za wymarłe
W głębi doliny Zongo (Boliwia), las mglisty jest domem dla niezliczonych nowych gatunków oraz innych, uważanych za wymarłe.
Arcydzieło Jacka Malczewskiego na aukcji
Obraz „Autoportret z kwiatem koniczyny” autorstwa Jacka Malczewskiego trafi 18 paĹşdziernika na licytację, którą organizuje Dom Aukcyjny Agra-Art. Wystawione na sprzedaż zostaną m.in. 53 dzieła Sztuki Współczesnej oraz 80 obiektów Sztuki Dawnej.