Hitownia
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.

https://fakty.plportal.pl/artykuly/swiat/staniemy-sie-wielkim-inwestorem-ryanair-zapowiedzial-znaczaca-ekspansje-na-ukrainie

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Wino z wężem i inne dzikie pamiątki, których lepiej unikać
Wyjeżdżasz tego lata na wakacje? Jako podróżny możesz przyczynić się do ochrony przyrody. Być może rozważasz ekologiczne energooszczędne zakwaterowanie lub zapłacenie za kompensację emisji CO2 za twój lot. Podróżowanie przyjazne dla środowiska z roku na rok staje się coraz łatwiej
Diament „Bleu Royal” został sprzedany na aukcji za prawie 44 miliony d
Największy, najbardziej nieskazitelny wewnętrznie diament, jaki kiedykolwiek wystawiono, został sprzedany we wtorek na aukcji rzadkich klejnotów Christie’s w Genewie za oszałamiającą kwotę 43,8 miliona dolarów – przekazał licytator.
Duży wpływ wilgoci na rozprzestrzenianie się koronawirusa
Japoński superkomputer "Fugaku" wykazał, że wilgoć może mieć duży wpływ na rozprzestrzenianie się cząsteczek wirusa, co wskazuje na zwiększone ryzyko infekcji koronawirusem w suchych, zamkniętych pomieszczeniach, w miesiącach zimowych.
Naukowcy przeskanowali 10 milionów gwiazd w poszukiwaniu życia
Jeśli marzyłeś o dniu, w którym ludzie w końcu odkryją inteligentne życie w dalekich odmętach kosmosu, będziesz musiał jeszcze poczekać. Astronomowie z zapałem próbują wykryć oznaki życia pozaziemskiego.