Hitownia
Wielka Brytania ma nowego ministra turystyki
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od28/01/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Nigel Huddleston, poseł z okręgu Mid Worcestershire zastąpił na stanowisku ministra turystyki Helen Whately. Poza sektorem turystyki będzie podlegał mu obszar dziedzictwa narodowego, gier losowych, hazardowych i Igrzyska Wspólnoty Narodów.

Huddleston był już wcześniej związany z turystyką, kiedy pracował w firmie Deloitte w departamencie zajmującym się hotelarstwem i czasem wolnym, był też szefem działu turystycznego w Google.

Nigel Huddleston, poseł z okręgu Mid Worcestershire zastąpił na stanowisku ministra turystyki Helen Whately. Poza sektorem turystyki będzie podlegał mu obszar dziedzictwa narodowego, gier losowych, hazardowych i Igrzyska Wspólnoty Narodów.
Huddleston był już wcześniej związany z turystyką, kiedy pracował w firmie Deloitte w departamencie zajmującym się hotelarstwem i czasem wolnym, był też szefem działu turystycznego w Google.

Nowy minister jest również doświadczonym politykiem, od 2015 do 2017 roku był członkiem Komisji ds. Kultury, Mediów i Sportu w Parlamencie i sekretarzem ministrów w departamentach cyfryzacji, kultury, mediów i sportu (od 2017 roku). MG

 

Autor: 

Redakcja Wiadomości Turystyczne

Ĺšródło: 

wiadomosciturystyczne.pl

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Cudzoziemcy w Pradze kopiowali karty w bankomatach
Czterech cudzoziemców w Pradze nielegalnie kopiowało karty płatnicze za pomocą tzw. skimmerów zainstalowanych w bankomatach. Rzecznik praskiej policji Jan Daněk ogłosił tę informację w piątek na stronie internetowej policji. Według niego, grupę udało się aresztować pod koniec ubiegłego tygodnia, zan
FOTOWOLTAIKA. MOĹťNA SPORO ZAOSZCZĘDZIĆ I ZARABIAĆ NA SPRZEDAĹťY PR
Połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła pozwala uniknąć opłat za prąd i ogrzewanie. Nawet połowę takiej inwestycji można sfinansować z rządowych dotacji.
Czy pies może być weganinem?
Podobnie do ludzi, psy żywią się substancjami odżywczymi, a nie surowcami, a wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje nasz czworonożny przyjaciel, znajdują się w roślinach.
Wodór - paliwo przyszłości. Polska potrzebuje dużych inwestycji
Jednym z “paliw przyszłości", dzięki którym będziemy mogli wyeliminować emisję CO2 przy produkcji energii, jest wodór.