Hitownia
W ten sposób Chiny chcą stworzyć więcej przystępnych cenowo mieszkań
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Wielu Chińczyków ciągnie do dużych miast z powodu lepszych perspektyw pracy. Tamtejszy rynek mieszkaniowy nie jest dużo lepszy niż tutaj. Inicjatywa rządu chińskiego ma teraz na celu pomoc lokatorom.

https://spoleczenstwo.plportal.pl/node/2636

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Czy najstarsza restauracja świata ucieknie przed szponami pandemii?
Restaurante Botín, przytulna restauracja w Madrycie, powstała w 1725 roku i w Księdze Rekordów Guinnessa posiada tytuł najstarszej restauracji na świecie.
Czy język rosyjski gubi wulgaryzmy i żargon?
Rosyjski język zmienia się zbyt szybko, dlatego rodzice nie zawsze rozumieją o czym mówią ich dzieci. Dzieje się tak ponieważ młodzi tworzą swoje własne słowa. Co grozi językowi rosyjskiemu? Czy rzeczywiście czeka go degeneracja i zapomnienie?
Pieskow zaprzeczył słowom Trumpa o rozmowie Putina z księciem Arabi
Prezydent Rosji Władimir Putin nie odbył ostatnio rozmowy telefonicznej z księciem Arabii Saudyskiej Muhammadem ibn Salmanem. Zostało to ogłoszone TASS przez rzecznika prasowego Kremla Dmitrija Pieskowa.
„Najbardziej niedogodny sklep spożywczy” w Chinach wisi na zboczu klif
(CNN) — Mała drewniana chatka usytułowana na stromym klifie w malowniczym regionie południowych Chin zyskała przydomek „najbardziej niedogodnego sklepu spożywczego” w kraju.