Hitownia
Airbnb chce zapewnić dach nad głową tysiącom afgańskich uchodźców
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Aplikacja do wynajmu domów Airbnb wzywa swoich użytkowników do udzielenia tymczasowego schronienia afgańskim uchodźcom. Firma im za to zapłaci. W sumie Airbnb chce przyjąć około dwudziestu tysięcy uchodźców, poinformował na Twitterze dyrektor generalny Brian Chesky.

https://spoleczenstwo.plportal.pl/node/2620

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Naukowcy ujawniają jak duży był rekin megalodon
Badania w Wielkiej Brytanii wykazały, że płetwa grzbietowa prehistorycznej ryby była zbliżona wielkością do dorosłego człowieka. Brytyjskie badanie po raz pierwszy ujawniło jak duży był rekin sławny z hollywoodzkich filmów.
Gra z kontrataku czyli pragmatyczny styl gry reprezentacji Chin w piłc
Przebudzenie Chińskiej reprezentacji piłkarskiej
Zakładanie spółek w Polsce
Planując zakładanie spółki w Polsce, musimy być świadomi, że nawet samo skompletowanie dokumentów, może zająć parę tygodni. Zwłaszcza, że Prawo Handlowe potrafi być bardzo skomplikowane.
Marsaxlokk – najbardziej kolorowa miejscowość na Malcie
Urzekająca wyspa Malta zachwyca swoimi zabytkowymi miastami. Różne style architektoniczne, ciekawa historia i niepowtarzalny klimat sprawiają, że podróżnicy chęcią spacerują po ulicach maltańskich miast. Dużo uroku posiadają również mniejsze miejscowości na wyspie. Na szczególną