Hitownia
Rosja rozpoczyna postępowanie w sprawie blokady wodnej Krymu
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Komitet Śledczy wszczął postępowanie karne w sprawie zablokowania kanału Północnokrymskiego. Blokada wodna Krymu została zakwalifikowana jako ekocyd – całkowite zniszczenie środowiska naturalnego na danym obszarze (art. 358 rosyjskiego kodeksu karnego).

https://fakty.plportal.pl/artykuly/swiat/rosyjski-komitet-sledczy-rozpoczyna-postepowanie-w-sprawie-blokady-wodnej-krymu

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Czy konsumpcja uszczęśliwia?
Wszechobecne reklamy sprawiają, że ulegamy zachciankom częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak jak odróżnić to, co niezbędne od tego, co zbyteczne a prawdziwą potrzebę od chwilowego pragnienia?
Ciekawostki o mieszkańcach Półwyspu Iberyjskiego
Hiszpania to jeden z najczęściej wybieranych kierunków wakacyjnych na świecie. Jadąc na Półwysep Iberyjski warto poszerzyć swoją wiedzę na temat jego mieszkańców oraz kultury przez nich promowanej.
Pokarmy, które sprawią, że szybciej się zestarzejesz
Według dr Perricone są to pokarmy, które sprawią, że szybciej się zestarzejesz.
Zmiana klimatu może pogorszyć jakość wody pitnej
Ponad 80 procent wody pitnej w Norwegii pochodzi z wód powierzchniowych, takich jak rzeki i jeziora. Zmiany klimatyczne mogą znacząco wpłynąć na jakość wody w Ĺşródłach wody pitnej i stanowić poważne wyzwanie dla oczyszczalni.