Hitownia
Rzadkie aligatory albinosy wykluły się w zoo na Florydzie
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Zamiast typowej dla gatunku ciemnej, szaro-zielonej skóry, te młode aligatory amerykańskie są białe i różowe, z bladymi oczami i pazurami. Są one dwoma z około 200 aligatorów albinosów na świecie, według Chrisa Perkinsa z South Florida Sun Sentinel. W wieku nieco ponad tygodnia aligatory albinosy „k

https://naukaitechnologie.plportal.pl/artykuly/wiadomosci/rzadkie-aligatory-albinosy-wykluly-sie-w-zoo-na-florydzie

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

WHO ogłosiło początek testów tradycyjnych leków ziołowych w lecz
W sobotę, WHO ogłosiło protokół testowy dla tradycyjnych, afrykańskich leków ziołowych. Leki mają być potencjalnym sposobem leczenia koronawirusa i innych epidemii.
Brytyjski szybki test na COVID-19
Naukowcy z British University of Oxford opracowali szybki test na COVID-19, który potrafi zidentyfikować koronawirusa w zaledwie 5 minut, poinformowali eksperci dodając, że można go będzie wykorzystać do masowego testowania na lotniskach i w zakładach pracy.
Turystyka ponownie apeluje do Ministerstwa Rozwoju
W turystyce już około 50 proc. zatrudnionych straciło pracę, na koniec kwietnia liczba ta zwiększyć się może do 80 proc., piszą organizacje branżowe turystyki i apelują do minister Jadwigi Emilewicz i wiceministra Andrzeja Guta-Mostowego o natychmiastowe rozpoczęcie prac ..
Dlaczego większa część krajów globalnego południa wspiera Rosję, a nie
Nie wszyscy są przeciwko działaniom Putina. Podczas gdy zachód w większości wstawił się za Ukrainą, robiąc wszystko, co tylko możliwe, by zatrzymać Rosyjskie oddziały, wiele krajów z globalnego południa ma jednak inne zdanie na ten temat.