Hitownia
Kto po pracownikach z Ukrainy? Firmy patrzą dalej na Wschód
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Utrzymująca się na niskim poziomie stopa bezrobocia oraz coraz większe wymagania polskich pracowników spowodowały, że na rynku odnotowuje się deficyt pracowniczy w wielu gałęziach gospodarki. Do tej pory nowych mocy przerobowych pracodawcy szukali głównie na Ukrainie. Teraz coraz częściej mówi się t

https://biznes-gospodarka.plportal.pl/kto-po-pracownikach-z-ukrainy-firmy-patrza-dalej-na-wschod/

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Donald Trump ogłosił 11 paĹşdziernika Dniem Pamięci gen. Kazimierza
Prezydent USA Donald Trump wydał proklamację ogłaszającą 11 paĹşdziernika Dniem Pamięci gen. Kazimierza Pułaskiego. Gen. Pułaski zmarł 11 paĹşdziernika 1779 roku w wyniku ran odniesionych w bitwie pod Savannah.
Substancje odpadowe we krwi mogą sprzyjać powstawaniu raka
Kiedy się starzejemy, zmienia się nasza przemiana materii. W jej wyniku powstaje więcej substancji odpadowych. Może to wyjaśniać dlaczego z wiekiem wzrasta ryzyko zachorowania na raka.
Mistrzostwa Polski w Titisee-Neustadt
Sobotni konkurs w Titisee-Neustadt zapowiadał się dla Polaków fantastycznie. Biało-czerwoni są nieustannie w świetnej formie. Ponadto uskrzydleni po Turnieju Czterech Skoczni mówią głośno – wciąż walczymy!
Test nastrojów rowerowych 2020 – COVID-19 sprzyja rowerzystom
W Niemczech pojawiło się więcej specjalnych tymczasowych dróg rowerowych, ruch samochodowy zmniejszył się. W opinii wielu rowerzystów pandemia koronawirusa poprawiła sytuację na ścieżkach. Jednak nadal są problemy.