Hitownia
Gubernator: "Teraz nie jest dobry czas na podróże na Hawaje"
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
HONOLULU – Gubernator Hawajów poprosił w poniedziałek, aby turyści i mieszkańcy ograniczyli podróże na wyspy tylko do niezbędnych spraw, podczas gdy państwo walczy o kontrolę nad wirusem COVID-19, ponieważ wysoce zakaźny wariant delta rozprzestrzenia się w społeczności.

https://turystyka.plportal.pl/node/1312

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Co robią zwierzęta podczas pożaru?
Wielkie pożary, takie jak te przeszywające Kalifornię, ranią wiele zwierząt, jednak niektórym udaje się uciec. Są też gatunki, które wykorzystują sytuację i potrafią się nawet rozwinąć.
Nowa data wyborów na Prezydenta RP!
W środę 3-go czerwca, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła nową datę wyborów prezydenckich. Będzie to dzień 28.06.2020 roku.
Dlaczego tak mało dzieci i młodzieży uprawia sport?
Ja, czyli osoba jeszcze młoda mam dużo zainteresowań. Jednym z nich jest jazda na rowerze. Niekiedy jadąc zadaję sobie pytanie: „dlaczego nie widzę nikogo w moim wieku, kto by uprawiał jakąkolwiek aktywność fizyczną?” Niestety, mimo już paru lat jeżdżenia ciągle nie potrafię odpo
Lasy w Górach Skalistych płoną teraz bardziej niż w ciągu ostatnich 20
(CNN) - Po niszczycielskim sezonie pożarów w 2020 r. nowe badania pokazują, że lasy położone na wysokich wysokościach w Górach Skalistych spalają się teraz bardziej niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 2000 lat w wyniku ekstremalnej suszy wywołanej zmianami klimatycznymi.