Hitownia
Czy najstarsza restauracja świata ucieknie przed szponami pandemii?
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Restaurante Botín, przytulna restauracja w Madrycie, powstała w 1725 roku i w Księdze Rekordów Guinnessa posiada tytuł najstarszej restauracji na świecie.

https://turystyka.plportal.pl/artykuly/aktualnosci/czy-najstarsza-restauracja-swiata-ucieknie-przed-szponami-pandemii

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Czesi wyprzedzili Włochów w PKB na mieszkańca
W pewnym sensie wszyscy poszukujemy piękna. Jeśli zaczniemy obserwować otoczenie oczami takich artystów jak Wes Anderson, to możliwe, że nie będzie już powrotu do poprzedniego spojrzenia na świat.
Hiszpańskie tradycje świąteczne
Przed nami jedne z najdłużej wyczekiwanych chwil w roku. Wszyscy doskonale znamy tradycje panujące w naszym kraju, ale mało kto wie, w jaki sposób nadchodzące święta są celebrowane u dalekich sąsiadów, Hiszpanów.
Zakrzepica i Covid-19 (koronawirus): nie tylko zapalenie płuc?
Nowy koronawirus SARS-COV-2, podobnie jak inne rodzaje wirusów, nie powoduje wyłącznie uszkodzenia układu oddechowego; w rzeczywistości opisano zaburzenia neurologiczne, sercowo-naczyniowe, nerkowe i inne narządy. W szczególności na poziomie serca szacuje się, że u 1 na 5 pacjentów hospit
Dziwny świat treningów gwiazd
Jak Taylor Swift, Beyoncé i Madonna dbają o formę przed występami?