Hitownia
Nowy statek Japońskiej Agencji Eksploracji Aerokosmicznej "HTV-X"
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Nowy bezzałogowy statek zaopatrzeniowy (HTV-X) Japońskiej Agencji Eksploracji Aerokosmicznej (JAXA), który zostanie wystrzelony w 2022 roku, będzie przewoził nanosatelity Uniwersytetu Japońskiego i innych organizacji i wypuszczał je na orbitę okołoziemską.

https://naukaitechnologie.plportal.pl/artykuly/kosmos-technologie/nowy-bezzalogowy-statek-zaopatrzeniowy-japonskiej-agencji-eksploracji

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Zamieszki w Lubinie po śmierci aresztowanego
W niedzielne popołudnie przed Komendą Powiatową Policji w Lubinie zgromadził się znaczny tłum demonstrantów. Po starciach z funkcjonariuszami i próbie szturmu komendy 40 osób zostało aresztowanych. Wszystko to w następstwie tragicznej śmierci młodego mężczyzny, który zmarł po czwartkowej interwencji
Szwecja: 7 samochodów Tesla spłonęło w sklepie
Siedem lub osiem pojazdów Tesla spłonęło w pożarze w sklepie marki w MalmĂś w Szwecji. Odpowiednie służby rozpoczęły już dochodzenie w tej sprawie. Jak podaje rzecznik policji, funkcjonariusze nie wykluczają możliwości podpalenia.
OSTATNIA ROZMOWA BRACI KACZYŃSKICH
Minęło już 10 lat od katastrofy lotniczej polskiego samolotu TU-154 w Smoleńsku. Okazuje się, że nawet po tak długim czasie jej echa nie milkną.
UE: „Cyfrowe Zielone Certyfikaty” umożliwiają swobodne podróże
W ramach zaprezentowanych przez Unię Europejską planów, kraje, w których gospodarka opiera się na turystyce, będą mogły zawierać porozumienia dwustronne z tymi państwami, które nie należą do Unii – również z Wielką Brytanią.