Hitownia
Sprawa Britney Spears ukazuje, że trzeba zmienić prawo opiekuńcze
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Przyznawanie komuś prawa do decydowania za osobę dorosłą, która wymaga szczególnej opieki, zawsze powinno być ostatecznością.

https://spoleczenstwo.plportal.pl/node/2618

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Wynajmij przyjaciela, żeby nie czuć się dłużej samotnym, japońsk
W Japonii firma Client Partners proponuje co najmniej niepokojący serwis: wynajem przyjaciół!
Wpływ wody butelkowanej na środowisko
Naukowcy odkryli, że wpływ wody butelkowanej na zasoby naturalne jest 3500 razy większy niż w przypadku wody z kranu. Są to pierwsze tego rodzaju badania(link is external), które badały wpływ wody butelkowanej w Barcelonie, gdzie staje się ona coraz bardziej popularna pomimo poprawy jakości wody z
„W każdej minucie jeden z moich przyjaciół może zginąć”
Od soboty w południe obowiązywać ma zawieszenie broni w Górskim Karabachu, które zostało zaaranżowane przez Rosję. Od lat w regionie tym walczą ze sobą Azerbejdżan i Armenia. Młodzi ludzie w obu krajach znają nienawiść – wojny doświadczają po raz pierwszy.
Co, poza tajwańskimi aborygenami, może reprezentować Tajwan?
Wciąż pamiętam zeszłomiesięczną nierozwiązaną sprawę wyboru flagi narodowej, gdy po dwóch stronach Cieśniny Tajwańskiej było głośno. Wtedy to przypadkowo rozpocząłem rozmowę ze znajomym na Facebooku i, naturalnie, rozmawialiśmy na ten temat.