Hitownia
Wjechał w radiowóz i próbował uciekać
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od28/01/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Kompletnym brakiem wyobraĹşni wykazał się 26-letni mieszkaniec pow. lipnowskiego, który po pijanemu wsiadł za kierownicę volkswagena i ruszył w podróż do Włocławka. Po 19.00 policjanci przejeżdżający przez m. Nowy Witoszyn zauważyli jadący w ich kierunku pojazd. Nie trzymał on pro

Kompletnym brakiem wyobraĹşni wykazał się 26-letni mieszkaniec pow. lipnowskiego, który po pijanemu wsiadł za kierownicę volkswagena i ruszył w podróż do Włocławka. Po 19.00 policjanci przejeżdżający przez m. Nowy Witoszyn zauważyli jadący w ich kierunku pojazd. Nie trzymał on prostego toru jazdy, poruszając się od lewej do prawej krawędzi jezdni.

W pewnym momencie auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w lewy bok radiowozu. Mimo to kierujący volkswagenem jechał dalej. Policjanci niezwłocznie włączyli sygnały dĹşwiękowe i błyskowe, po czym zatrzymali oddalające się auto, za kierownicą którego siedział kompletnie pijany mężczyzna.

Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec pow. lipnowskiego miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

26-latek był agresywny i wulgarny. Podczas wykonywania z nim czynności służbowych wielokrotnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Mężczyzna spędził noc w policyjnej celi. Jak się okazało, był już w przeszłości zatrzymywany za jazdę po pijanemu. Wkrótce ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem. Usłyszał zarzuty kierowania autem w stanie nietrzeĹşwości oraz znieważenia funkcjonariuszy. Grozi mu za to do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Dodatkowo poniesie konsekwencje finansowe za spowodowanie kolizji.

 

Ĺšródło : https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-pijani/pijani/news-wjechal-w-radiowoz-i-probowal-uciekac,nId,4373376

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Skoki narciarskie. Gregor Schlierenzauer przeszedł zabieg u okulisty
Wielu sportowców wykorzystuje przerwę w zmaganiach na odzyskanie pełni zdrowia. Nie inaczej postąpił Gregor Schlierenzauer, który udał się na zabieg prawego oka, chcąc wyleczyć astygmatyzm. W swoich mediach społecznościowych opublikował nawet uderzające nagranie z interwencji okulistyc
Polska na prostą wyjdzie w II poł. 2021r.
Biorąc pod uwagę napływające w ostatnim czasie dane dotyczące realnej sfery gospodarki, jak i tendencje sygnalizowane w badaniach koniunktury, analitycy Credit Agricole zrewidowali prognozy makroekonomiczne dla Polski. Oczekujemy, że dynamika PKB wyniesie -2,8 proc. r/r w 2020 r. wobec -3,8 pr
Nie żyje Pelle Alsing
O śmierci muzyka poinformował Per Gessle, gitarzysta i wokalista Roxette. Perkusista zmarł w wieku 60 lat.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.