Hitownia
Drzeworyty mrożące krew w żyłach
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
W Muzeum Sztuki Prefektury Akita odbywa się wystawa kopii przerażających ukiyo-e (japońskich drzeworytów), przedstawiających duchy i potwory inspirowane popularnymi opowieściami z końca okresu Edo. Wystawa przybliża również historie, które stanowią tematy obrazów. Przedstawiciel muzeum mówi: Mam nad

https://art.plportal.pl/node/1289

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Kolejna eksplozja w polskim supermarkecie w Holandii
W polskim supermarkecie w Lelystad w nocy z niedzieli na poniedziałek miała miejsce eksplozja. Eksplozja wpisuje się w serię wybuchów w polskich supermarketach, jednak związek między incydentem w Lelystad a wcześniejszymi eksplozjami nie został jeszcze ustalony. Co do tej pory wiemy o wybuchach w po
Siatkarze zaczynają misję Tokio 2021
Po odwołaniu Ligi Narodów i przełożeniu igrzysk olimpijskich w Tokio, polscy siatkarze nie mają w tym roku żadnego międzynarodowego turnieju do rozegrania. Mimo to trener Vital Heynen zdecydował, że kadra spotka się na zgrupowaniu w Spale, które rozpocznie się 1 czerwca i będzie przebie
ONZ: koszty jedzenia rosną w górę od ponad dekady
Według Organizacji Narodów Zjednoczonych miesięczne wskaźniki cen żywności na świecie bardzo szybko wzrosły w ciągu ostatniej dekady.
Diament „Bleu Royal” został sprzedany na aukcji za prawie 44 miliony d
Największy, najbardziej nieskazitelny wewnętrznie diament, jaki kiedykolwiek wystawiono, został sprzedany we wtorek na aukcji rzadkich klejnotów Christie’s w Genewie za oszałamiającą kwotę 43,8 miliona dolarów – przekazał licytator.