Hitownia
Kiedyś ekologiczne hybrydy plug-in - dziś traktowane są jak dinozaury
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Pamiętasz, kiedy samochody hybrydowe typu plug-in były technologią dla kierowców dbających o klimat? Okazuje się, że według niektórych ekspertów nie są one dobre dla środowiska i mogą zostać wycofane przez producentów samochodów w obliczu ostrzejszych przepisów europejskich. Plany polityki UE dotycz

https://motoryzacja.plportal.pl/artykuly/wiadomosci-motoryzacja-aktualnosci-swiat/kiedys-ekologiczne-hybrydy-plug-dzis-traktowane-sa

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Christiano Ronaldo strzela dwa razy w Juventusie
Cristiano Ronaldo strzelił dwa gole w wygranym 4:1 meczu Juventusu z Udinese w niedzielę, aby rozpocząć w typowym dla strzelców stylu bezlitosnym.
Ledger zhakowany. Wyciek danych osobowych
Baza danych ponad miliona adresów e-mail została zrzucona na Raidforums, witrynę poświęconą udostępnianiu zhakowanych baz danych.
Szczecin: W Wigilię donieśli na sąsiadów. Interweniowała policja
W wieczór wigilijny szczecińscy policjanci otrzymali jedno zgłoszenie o możliwości złamania obowiązujących obostrzeń. O zdarzeniu informuje "Głos Szczeciński".
Magdalena K. zostanie wydana Polsce
Sąd Okręgowy w Bańskiej Bystrzycy zgodził się na wykonanie europejskiego nakazu aresztowania wobec 32-letniej Magdaleny K. Kobieta była poszukiwana czerwoną notą Interpolu za kierowanie bojówką pseudokibiców Cracovii.