Hitownia
Młodzi artyści nie potrzebują już galerii sztuki, i to dzięki TikTokow
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od10/08/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Dlaczego miałbyś wylewać siódme poty i pakować się w kredyt studencki, kiedy zamiast tego możesz zyskać sławę i pieniądze dzięki filmikowi o długości jednej minuty? Coraz więcej młodych artystów odstawia akademie sztuk pięknych na bok na rzecz próby wybicia się na TikToku. Instytucjonalny świat sztu

https://art.plportal.pl/artykuly/obraz-malarstwo-rysunek-grafika-fotografia-rynek-sztuki/mlodzi-artysci-nie-potrzebuja-juz

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.
Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Inne posty:

Trump wyjaśnił dlaczego cierpi na bezsenność
Prezydent USA Donald Trump powiedział, że w nocy nie może spać, ponieważ myśli o swoich rodakach, którzy zmarli na skutek zakażenia koronawirusem.
Strzelanina w Rochester: dwie zabite osoby po masowej strzelaninie
Po strzelaninie na domówce w Rochester (stan Nowy Jork) zginęły dwie osoby, a 14 jest rannych. Funkcjonariusze przyjeżdżając na miejsce zdarzenia zastali 100 osób biegnących ulicą. “To prawdziwa tragedia o epickich rozmiarach”- powiedział dziennikarzom pełniący obowiązki szefa poli
Filmy o niezwykłych podróżach, które wydarzyły się naprawdę
W sezonie zimowym 2020/2021 turyści muszą przygotować się na ograniczenia dotyczące podróży, lotów i swobodnego przemieszczania się między krajami.
Marketing – klucz do sukcesu przedsiębiorstwa
Dla osób z zewnątrz, które na co dzień nie zajmują się prowadzeniem firmy, a jedynie powierzchownie przyglądają się jej poczynaniom, marketing wydaje się kwestią drugorzędną.