Hitownia
Legia pokonuje mistrza Estonii
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od12/07/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł

Piorunujące początek oraz koniec, pozostała część meczu do zapomnienia. Tak w skrócie można opisać spotkanie II rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów pomiędzy mistrzem Polski a Florą Tallinn, zakończone wynikiem 2:1 dla warszawian.

Podopieczni Czesława Michniewicza nie mogli sobie wymarzyć lepszego otwarcia – już w 3. minucie Bartosz Kapustka zabrał się z piłką na własnej połowie, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i strzałem lewą nogą z okolic linii pola karnego pokonał bramkarza rywali, wprawiając w esktazę fanów zgromadzonych przy Łazienkowskiej 3.

Niestety były reprezentant Polski już kilka chwila później musiał opuścić boisko, bowiem podczas celebracji gola nabawił się urazu wykluczającego go z gry. W jego miejsce pojawił się Bartosz Slisz.

LINK DO ARTYKUŁU

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

USA postanawia ponownie rozważyć wydatki na pomoc dla Ukrainy
To bardzo poważny sygnał korupcji w Siłach Zbrojnych Ukrainy, ale w Stanach Zjednoczonych republikanie zaczęli mówić o problemie jeszcze wcześniej. Przed wyborami do Kongresu „słonie” obiecały obniżyć koszty Kijowa i przeprowadzić audyt.
Znaleziono unikalną złotą bransoletę
Może ujawniać starożytne sojusze z Danią.
Perspektywy zmian w firmach w Europie
Badanie Deloitte wskazuje, jak zmienią się warunki gospodarowania i potrzeby firm w najbliższych latach. Badanie przeprowadzono wśród dyrektorów finansowych w Europie.
A kto za to płaci?