Hitownia
Samochody elektryczne - Tesla
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od13/11/2019
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Elon Musk to największy propagator technologii samochodów elektrycznych na świecie. Twierdzi on, że nie spocznie póki wszystkie samochody na drogach nie będą elektryczne.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Najszybsza kolejka górska na świecie zamknięta z powodu złamań kości
Kolejka górska z najszybszym przyśpieszeniem na świecie, znana wśród fanów parków rozrywki Do-Dodonpa z Japonii, została tymczasowo zamknięta po tym, jak u co najmniej czterech osób po przejażdżce zdiagnozowano złamania kości.
Była żona Jeffa Bezosa wsparła organizacje charytatywne
Była żona założyciela nowojorskiej firmy Amazon, filantropka McKenzie Scott, przekazała 42 miliardy dolarów (ok. 151 biliardów polskich złotych) 384 organizacjom charytatywnym.
Krzyczał "marionetka" do Andrzeja Dudy. Kim jest człowiek, z którym
Dla jednych jest bohaterem, któremu należy się tytuł "bytowianina roku". Dla innych - człowiekiem, który zaatakował słownie prezydenta Dudę, ale w kluczowym momencie zabrakło mu argumentów. Od wczoraj Sławomir Witkowski, który wdał się w gorącą dyskusję z głową państwa zyskał s
Brakuje kierowców ciężarówek, ale TuSimple ma rozwiązanie
(CNN) – Obecnie brakuje kierowców ciężarówek, zarówno w Stanach jak i na całym świecie. Jednym z rozwiązań tego problemu są autonomiczne ciężarówki, a kilka firm walczy o to, by jako pierwsze je uruchomić. Wśród nich jest TuSimple z San Diego.