Hitownia
Jordan Peterson - osoba warta poznania?
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od13/11/2019
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Kanadyjski psycholog kliniczny Jordan Peterson to osoba zyskująca z roku na rok coraz większą popularność. Fragmenty jego wykładów prowadzonych na Uniwersytecie w Toronto można znaleĹşć na Youtube. Wiele informacji na jego temat zamieszczono na fanpage'u JBP Polska.

https://www.youtube.com/watch?v=kdcGw2wwZaI&list=PLRgB5oA_fm4_7IjAWt4LuBf8P-MTqHctk

https://jordanbpeterson.pl/wielu-intelektualistow-cierpi-jordana-petersona-dlaczego/

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

Poważnie chorzy w wieku 40 lat: szefowie kuchni opowiadali o wadach s
Pracownicy kuchni płacą zdrowiem za kreatywną i obiecującą pracę
TripAdvisor podpowiada- najlepsze kierunki na podróż
TripAdvisor opublikował ranking najlepszych kierunków podróży w 2019 roku. W czołówce rankingu światowych kierunków znalazły się: Londyn, Paryż i Rzym. Czy to również Wasze ulubione kierunki?
Saudyjska działaczka na rzecz praw kobiet skazana na prawie 6 lat wiÄ
DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie - W poniedziałek jedna z najbardziej znanych działaczek na rzecz praw kobiet w Arabii Saudyjskiej została skazana na prawie sześć lat więzienia, według państwowych mediów, na mocy niejasnej i szeroko sformułowanej ustawy antyterrorystycznej. Wyrok niemal
Rabiej na bruk za samowolkę
Urlop bez zgody prezydenta stolicy