Hitownia
Czy warto być eko?
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od13/11/2019
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Lifemanagerka mówi jak nie popaść w paranoję dbając o środowisko: Jak sama zauważa, nie każdy człowiek posiada szeroką wiedzę na temat tego w jaki sposób produkuje się różne rzeczy. Czym jest greenwashing?

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie
Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy
15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.
Meta do której nigdy nie dobiegniesz
Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Inne posty:

„Pogwałcono moje prawa przez nakaz rozebrania się”
Nowe prawo we Francji może poważnie ograniczyć prawa kobiet do noszenia hidżabu w przestrzeni publicznej. Istnieją obawy, że może doprowadzić to do umocnienia się islamofobii w kraju.
Miasto Zagrzeb
Zagrzeb jest stolicą Republiki Chorwacji i największym miastem w Chorwacji pod względem liczby ludności. Historycznie Zagrzeb wyrósł z dwóch osad na sąsiednich wzgórzach, Gradec i Kaptol, które stanowią rdzeń dzisiejszego Zagrzebia, jego Stare Miasto. Dziś stolica Chorwacji reprezentuje
Francuskie przebudzenie. Podsumowanie pierwszego pucharu świata w Hoc
Po dwóch tygodniach rywalizacji w fińskim Kontiolahti karawana pucharu świata w biathlonie przeniosła się do Austrii na dwa weekendy startów w Hochfilzen. Zmagania dostarczyły nam wielu niespodzianek, a także pozwoliły uzyskać odpowiedzi na wiele pytań, zadawanych po rywalizacji w Finland
„Jest w tobie siła, tylko musisz ją odnaleĹşć” - Qczaj
Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.