Hitownia
Wstrzyknął sobie grzyby halucynogenne
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od03/09/2020
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Gdy 30-letni mieszkaniec Stanów Zjednoczonych usłyszał o antydepresyjnej funkcji grzybów halucynogennych, postanowił wstrzyknąć je sobie do krwi. Trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Starożytne DNA odkrywa pochodzenie stwardnienia rozsianego

Ogromna baza starożytnych genomów obejmująca dziesiątki tysięcy lat odkrywa skąd pochodzą charakterystyki współczesnych Europejczyków.
Historia Gypsy Rose Blanchard i jej matki

Matka Gypsy Rose Blanchard, Dee Dee, nieprawdziwie twierdziła, że jej córka cierpi na różne choroby, dopóki Gypsy nie zleciła swojemu chłopakowi zabicia jej matki w 2015 roku.
Styl Old Money, a New Money

Debata na temat tych stylów jest intrygująca. Chociaż oba sugerują bogactwo, zamożność oraz wybory dotyczące stylu życia, mogą się znacznie różnić.
5 najczęstszych postanowień noworocznych na 2024 rok

Gdy zegar wybija północ, a niebo rozświetlają fajerwerki, miliony ludzi w Polsce i na całym świecie witają Nowy Rok. Pełni nadziei na przyszłość i marzeń o pozytywnych zmianach, obiecujemy sobie, że w przyszłym roku postaramy się bardziej i będziemy lepsi – i zapisujemy to pragnienie w postanowienia

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w
OGŁOSZENIE
DO oddania

Inne posty:

Tokio najdroższym miastem do budowy nieruchomości
W badaniach Turner & Townsend opublikowanych 22 lipca 2021 roku Tokio zostało sklasyfikowane jako „najdroższe do budowy miasto na świecie”. Badania zostały przeprowadzone tuż przed Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio, których organizacja wymagała poniesienia przez Japonię poważnych kosztów.
Japoński Fugaku jednak najszybszy na świecie
Japoński superkomputer Fugaku (z 442.010 teraflopsami na sekundę) ponownie został ogłoszony najszybszym komputerem świata.
Europejskie miasteczka i miasta, które są magiczne w Święta Bożego Nar
CNN- Nigdzie nie ma świątecznego uroku tak jak w Europie kontynentalnej. Ze swoją chłodną pogodą i gotycką wrażliwością kontynent, a dokładnie północny region, jest idealny dla tych, którzy szukają perfekcyjnej zimowej krainy czarów w tym okresie.
Kto zarabia za granicą, ryzykuje podwójnym podatkiem.
Zasadą jest, że jeśli polski przedsiębiorca działa w dwóch krajach, to podatek jest zasadniczo należny w kraju rezydencji, chyba że za granicą działa zakład. Wtedy zyski z tego zakładu są opodatkowane w miejscu jego prowadzenia. Tyle w teorii. Praktyka bywa całkiem inna, co pokazuje historia polski