Hitownia
Co robić jesienią, żeby nie nudzić się jak mops?
Informacje o artykule
  • Otrzymano opinię0{ L__0151 }
  • Pozytywne opinie:n/a
  • Członek od14/01/2021
  • Polub:
  • Znielub:
  • Zgłoś ten artykuł
Jesień ma swoich wiernych fanów, którzy czekają na nią z niecierpliwością. W szafie mają mnóstwo swetrów, przy sobie koce, a w szafce w kuchni kakao. Kiedy nadchodzi jesień, otaczają się świeczkami zapachowymi, zajadają zupy krem z dyni, wieczorami oglądając filmy lub znikają w opa

Komentarze

OSTATNIO DODANE

Spotify zwolni 1500 pracowników

Spotify planuje zwolnić około 1500 pracowników w celu obniżenia kosztów – poinformował w poniedziałek 4 grudnia, CEO Daniel Ek, mówiąc o „ważnym kroku naprzód” dla branży streamingu muzyki.
Sunak odwołuje spotkanie z premierem Grecji w sprawie Marmurów Elgina

Między rządami Wielkiej Brytanii i Grecji wybuchł dyplomatyczny spór o Marmury Elgina.
Przełomowe badania ożywiają nadzieję na szczepionkę przeciwko chorobie

Badania pokazują, że nowa metoda leczenia usunie toksyczne białka z mózgu. Dają one nową nadzieję dla szczepionki na Alzheimera.
"Donald Trump największym zagrożeniem dla świata w 2024 roku"

Co oznaczałoby jego zwycięstwo w amerykańskich wyborach?

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych
Asystentka seksualna dla osób niepełnosprawnych to oficjalny zawód między innymi w Czechach. Do jego wykonywania wymagane są certyfikaty i odpowiednie kwalifikacje. Na czym polega praca asystentki seksualnej dla osób niepełnosprawnych?
Wojciech Nowicki chce znów startować
Brązowy medalista olimpijski z Rio de Janeiro młociarz Wojciech Nowicki liczy na to, że uda mu się w tym roku kilka razy wystartować w zawodach, by można było zweryfikować cykl przygotowań do odwołanych igrzysk i zmiany techniczne, nad którymi pracują z trenerką.
OGŁOSZENIE
DO oddania
Lek przeciwbólowy może powodować ryzykowne zachowanie
Jeden z najczęściej używanych leków w USA i najczęściej przyjmowanych leków przeciwbólowych na całym świecie, może robić o wiele więcej niż tylko zmniejszać ból głowy. Paracetamol, sprzedawany pod markami Tylenol i Panadol, zwiększa ryzyko podejmowania ryzykownych decyzji. Dowody w

Inne posty:

Kanał szachowy zablokowany na YouTube przez AI
Kanał na Youtubie poświęcony szachom został zablokowany przez program sztucznej inteligencji (AI) platformy, po tym jak wykryła powtórzenie wyrażeń „czarny”, „biały” i „atak”, słowa powszechnie używane w świecie gry planszowej.
ZDERZENIE PROPAGANDY SUKCESU Z RZECZYWISTOŚCIĄ
Premier Mateusz Morawiecki chętnie mówi o sukcesach. Unika jednak tematu najwyższej inflacji, gigantycznego deficytu, bierności zawodowej czy kłopotliwych podatków.
Arcydzieło Jacka Malczewskiego na aukcji
Obraz „Autoportret z kwiatem koniczyny” autorstwa Jacka Malczewskiego trafi 18 paĹşdziernika na licytację, którą organizuje Dom Aukcyjny Agra-Art. Wystawione na sprzedaż zostaną m.in. 53 dzieła Sztuki Współczesnej oraz 80 obiektów Sztuki Dawnej.
Z tymi prostymi wskazówkami stworzysz zrównoważoną i modną garder
Fakt, że przemysł modowy jest szkodliwy dla środowiska, to już żadna nowość. Choć marki fast fashion z pewnością muszą dokonać jakieś zmiany, my jako konsumenci także możemy dołożyć cegiełkę do zrównoważonego rozwoju.