Hitownia
Strona 1 z 86

Polecane artykuły

Obrazek Tytuł artykułu Ocena
Bilet za sto euro i wypad z Gruzji

Jak chcesz do europu bilet za 100 euro i spi...dalaj

Wyświetlenia:41
Polubień: 2
Plan wznowienia ściśle tajnych programów na Ukrainie ujawnia ukryte mo

Stany Zjednoczone mogą udzielić Ukrainie krótkoterminowej i dużej pomocy militarnej i gospodarczej, a konflikt może stopniowo wejść w stan względnie stabilnej sytuacji. Jednak Ukraina miała zbyt duży wpływ na amerykańską energię i zasoby. Stany Zjednoczone muszą dokonać strategicznego dostosowania i

Wyświetlenia:37
Polubień: 1
USA postanawia ponownie rozważyć wydatki na pomoc dla Ukrainy

To bardzo poważny sygnał korupcji w Siłach Zbrojnych Ukrainy, ale w Stanach Zjednoczonych republikanie zaczęli mówić o problemie jeszcze wcześniej. Przed wyborami do Kongresu „słonie” obiecały obniżyć koszty Kijowa i przeprowadzić audyt.

Wyświetlenia:33
Polubień: 1
A kto za to płaci?

Wyświetlenia:34
Polubień: 1
Te 5 produktów spożywczych traci ważność szybciej niż myślisz

Przykro mi, ale ta wielka torba ryżu nie będzie trwała wiecznie.

Wyświetlenia:43
Polubień: 1
TUSK O SITWIE W PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH:TO MAFIA

- Pamiętam, jak prezes Kaczyński mówił, że z Podkarpacia zrobi drugą Bawarię, ale tego quizu z geografii nie zdał, bo zamiast Bawarii na Podkarpaciu mamy Sycylię w całej Polsce - powiedział "Gazecie Wyborczej" Donald Tusk, komentując współtworzony przez Onet cykl "Partia i Spółki".

Wyświetlenia:91
Polubień: 4
UE chce ujednolicenia gniazd dla wszystkich urządzeń

Komisja europejska skierowała wniosek o zmiany w odpowiedniej dyrektywie, które wprowadziłyby obowiązkowy port USB-C do ładowania urządzeń. Głównym przeciwnikiem jest Apple, które wyraziło swoje obawy, że nowy akt legislacyjny ograniczyłby innowacje, a to miałoby negatywny wpływ na konsumentów. iPho

Wyświetlenia:117
Polubień: 2
Zakładasz firmę w Polsce? To pole minowe.

Polska plasuje się na trzecim od końca miejscu w Europie pod względem szans nowo zakładanych firm na przetrwanie - wynika z analizy portalu Money.co.uk. Największe szanse mają świeżo upieczeni przedsiębiorcy z Francji, Szwecji i Słowacji.

Wyświetlenia:297
Polubień: 3
Selekcja Niedzielskiego to zbrodnia przeciwko ludzkości.

Kilka miesięcy temu Minister Zdrowia Adam Niedzielski niczym doktor Mengele w Auschwitz dokonał makabrycznej selekcji, skazując na śmierć w męczarniach dziesiątki tysięcy Polaków.

Wyświetlenia:88
Polubień: 1
Upały niszczą greckie zbiory małży

Greccy poławiacze małż są w szoku i bezradnie rozkładają ręce wyławiając kolejne muszle, bez małży w środku. W lecie tego roku średnia temperatura w Grecji osiągała 45 stopni Celsjusza, a temperatura wody 28 st. C.

Wyświetlenia:83
Polubień: 1
Miliarder chce zbudować utopię na amerykańskiej pustyni

Witamy w Telosa, wartym 400 miliardów dolarów „mieście przyszłości”, jak twierdzi jej założyciel, miliarder Marc Lore. Miasto jeszcze nie istnieje i nie jest jasne, w którym stanie odbędzie się eksperyment, ale architekci proponowanego projektu o powierzchni 150 tys. akrów szukają odpowiedniego miej

Wyświetlenia:84
Polubień: 1
Meta do której nigdy nie dobiegniesz

Meta to skrót od wyrażenia „metagame”, który używany jest w grach do określenia podejścia, taktyki lub techniki, które wykroczyły poza zasady lub ograniczenia danej gry. Zastosowanie odpowiednich ruchów i/lub wiedzy zdobytej poza właściwą rozgrywką w celu wpłynięcia na rozgrywkę i ostatecznie osiągn

Wyświetlenia:133
Polubień: 1
“Zostańcie w domach”, słyszą kobiety pracujące w Kabulu

Hamdullah Nomany stwierdził, że talibowie „uznali za konieczne powstrzymanie kobiet od pracy na jakiś czas”. To najnowsze ograniczenie narzucone na afgańskie kobiety przez niedawno utworzony rząd radykalnych islamistów. Podczas ich poprzednich rządów w latach 90. kobiety zostały pozbawione możliwośc

Wyświetlenia:99
Polubień: 1
Reaktor nr 2 w elektrowni jądrowej Shimane spełnia nowe normy

15 września agencja Nuclear Regulation Authority (NRA) oficjalnie podjęła decyzję w sprawie raportu z badania uznającego, że podstawowa polityka bezpieczeństwa reaktora nr 2 w elektrowni atomowej Shimane w Matsue jest zgodna z nowymi standardami regulacyjnymi, dzięki czemu Chugoku Electric Power Co.

Wyświetlenia:78
Polubień: 1
Ryanair zapowiedział znaczącą ekspansję na Ukrainie

Irlandzki low-coster Ryanair planuje znaczną ekspansję na Ukrainie. Ale stanie się to tylko wtedy, gdy Kijów podpisze porozumienie o wspólnej przestrzeni lotniczej z UE.

Wyświetlenia:225
Polubień: 1
Strona 1 z 86

Zobacz również

KOLOROWE DRINKI NA SYLWESTRA 2020

Już za kilka godzin będziemy świętować nadejście Nowego Roku.

CZY JAROSŁAW JAKIMOWICZ ZAGRA W PORNOSACH?

Bezpośrednio na wizji, Jachimowicz zaczął dotykać współprowadzącą “W kontrze” Magdalenę Ogórek i pytał o materiał, z jakiego została uszyta jej “sukieneczka”. W skandalicznym fragmencie programu, Ogórek została potraktowana jako obiekt seksualny, na oczach widzów.

„Jest w tobie siła, tylko musisz ją odnaleĹşć” - Qczaj

Daniel Józek Qczaj to charyzmatyczny trener i motywator. Mawia, że każda zmiana zaczyna się od głowy i serca. Na swoich portalach społecznościowych wstawia filmy, które mają na celu zmotywować ludzi do pracy w osiągnięciu sukcesów.

Lotosowy jedwab podbija Wietnam

Wietnamska tkaczka Phan Thi Thuan każdego dnia podwija nogawki spodni, brodząc w wodzie wśród kwiatów lotosu, aby zebrać łodygi, z włókien których wykonuje rzadką i pożądaną przez projektantów nić.

Ile o charakterze danej osoby może powiedzieć jej smartfon?

Psycholodzy są w stanie coraz dokładniej przewidzieć charakter danej osoby na podstawie jej zachowania w sieci. W badaniu przeprowadzonym w 2015 roku naukowcy z Uniwersytetu w Cambridge i Uniwersytetu Stanforda opracowali algorytm przewidujący cechy osobowości przy użyciu jedynie zapisu czyjej

Uwaga na trendy ogrodnicze: Mogą wyglądać niewinnie

Podświetlone drzewa, krzewy i ściany domów doskonale prezentują się w póĹşne jesienne, czy zimowe wieczory. Mimo swojego niesamowitego wyglądu i tworzącej się przez to atmosfery, niekoniecznie są dobre dla otaczającej nas fauny i flory.

Co robić jesienią, żeby nie nudzić się jak mops?

Jesień ma swoich wiernych fanów, którzy czekają na nią z niecierpliwością. W szafie mają mnóstwo swetrów, przy sobie koce, a w szafce w kuchni kakao. Kiedy nadchodzi jesień, otaczają się świeczkami zapachowymi, zajadają zupy krem z dyni, wieczorami oglądając filmy lub znikają w opa